Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Akcesoria i dodatki do domu

Marzysz o dodatkach i akcesoriach do domu, które ułatwią życie podczas upałów? Stwórz sobie chłodny azyl na własnym balkonie lub tarasie. Żagiel przeciwsłoneczny to z pewnością najlepsza oferta pod słońcem. Do pełni szczęścia brakuje Ci jedynie wygodnej poduszki na krzesło. A może wolisz całkiem ukryć się przed skwarem? Polecamy wentylator kolumnowy, który szybko schłodzi nawet bardzo nagrzane pomieszczenie. Zapraszamy do Netto, gdzie czeka na Ciebie powiew nowych promocji.

Schronienie przed słońcem w dobrej cenie – Żagiel przeciwsłoneczny, tańszy teraz o 10 zł, prezentuje się w Netto w cenie 49 zł/1 szt.

 

 

Najlepsza oferta pod słońcem to z pewnością Żagiel przeciwsłoneczny w cenie 79 zł/1 szt.

 

 

Wygody podczas siedzenia doda Poduszka na krzesło w cenie 24 zł/1 szt.

 

 

Komfort na okrągło masz jak w banku z Owalną matą podłogową za 29 zł/1 szt.

 

 

Zimny powiew w niskiej cenie zapewni Klimator 80 W za 249 zł/1 kpl.

 

 

Wentylator kolumnowy 45 W to bardzo duża wygoda, zwłaszcza latem! Dzięki jego cichej pracy możesz się chłodzić nawet w nocy. Kupisz go w Netto za 119 zł/1 szt.

 

 

Zimnego powietrza pod wieloma kątami dostarczy Wentylator stołowy 35W w cenie 65 zł/1 szt.

 

 

Dzięki regulowanej wysokości stojaka Wentylator podłogowy 45 W dostarczy powiewu chłodu na dowolnym poziomie! Polecamy go w cenie 79 zł/1 szt.

 

 

Latem szukamy różnych sposobów, żeby się choć trochę ochłodzić i zapewnić ochronę przed słońcem. Nasze akcesoria i dodatki do domu pomogą łatwiej znieść okres wysokich temperatur. Polecamy żagiel przeciwsłoneczny, który idealnie sprawdzi się podczas słonecznych dni oraz klimator wiejący chłodem w naprawdę niskiej cenie. Zapraszamy do Netto po przydatne artykuły w promocji. Oferta obowiązuje od 30.06 do 06.07 lub do wyczerpania zapasów. 

* Ze względu na charakter wyprzedaży uprzejmie informujemy, iż dostępność tego produktu może być ograniczona.

Oferta obowiązuje od 30.06 - 06.07.2022

Zobacz gazetkę