Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Urządzamy nasz balkon na wiosnę

Zaczarowany ogród!

Zaczaruj swój ogród dzięki naszym wspaniałym produktom i spraw, aby czas odpoczynku i relaksu przebiegał tak jak lubisz!

Warto w tym celu zadbać o nowoczesne, eleganckie i energooszczędne oświetlenie. Do wyboru w świetnych cenach: lampa solarnakula oraz solarna lampka LED z funkcją zmiany kolorów! A może lampa solarna – wisząca plus dekoracyjny łańcuch solarny i wiszące ozdoby? Możliwości jest wiele! Zapisz się do naszego newslettera! Poinformujemy Cię kiedy produkty do ogrodu będą w promocji!

Czas zadbać o ogród! Dzięki produktom, które pojawiają się w naszej ofercie specjalnej łatwo i sprawnie zaprowadzisz porządek w swoim ogrodzie lub na działce. Elektryczna podkaszarka świetnie skosi trawę w trudno dostępnych miejscach, z kolei pilarka elektryczna do cięcia gałęzi oraz piła teleskopowa pomogą przyciąć lub całkowicie odciąć niepotrzebne gałęzie. Do mniejszych krzewów przydadzą się nożyce do żywopłotu oraz sekator.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera Netto, a otrzymasz co tydzień bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail najbardziej aktualne oferty. Nie przegap żadnej okazji!

Nasz newsletter to nie tylko aktualne promocje i przeceny, choć zapisując się do niego, będziesz dostawać bieżące informacje o największych dostępnych w naszych sklepach promocjach. Newsletter to również odpowiedzi na często zadawane przez Was pytania: czy sklepy są otwarte w niedziele? Do której otwarte sklepy Netto w sobotę? Wpisując swój adres e-mail będziesz otrzymywać nie tylko oferty specjalne, ale również informacje kiedy odbywać się będzie u nas handel w niedziele.