Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Pozory mogą mylić! Ten napój to nie jest mleko, można go jednak z powodzeniem stosować, jako jego zamiennik.

Występuje w dwóch wariantach: pełnym (3,5%) oraz półtłustym (1,8%). Każdy z nich jest kremowy, delikatny, gładki, pyszny i łagodny w smaku. 

Formuła została stworzona na bazie owsa z dodatkiem białka grochu oraz innych niezbędnych składników. Napoje te nie zawierają cukrów, do tego są wzbogacone w wapń i witaminę D.

Teraz w sklepach Netto do 09.07.2022 można kupić go w wyjątkowej promocji! Uwaga, oferta ważna do końca trwania promocji lub do wyczerpania zapasów.

 

Ma pyszny i łagodny smak, a do tego jest w 100 % roślinne i stworzone z owsa! Półtłuste Alpro PSST!... TO NIE MLEK* ma o połowę mniej tłuszczu niż jego pełna wersja, ale oczywiście smakowo w niczym mu nie ustępuje. Dodaj go do kawy, płatków, smoothie, owsianki lub po prostu popijaj prosto ze szklanki.

 

Mamy coś dla miłośników mleka! Nowa odmiana Alpro to w 100 % roślinny, zrobiony z owsa produkt! Pełne Alpro PSST!... TO NIE MLEK* zawiera 3,5 % tłuszczu. Świetnie nadaje się do kawy, płatków, smoothie, owsianki lub do picia prosto ze szklanki.

Więcej ofert znajdziesz w gazetce