Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Artykuły papiernicze

W tym tygodniu w Netto spotykają się dwie pasje. Twoja do tworzenia i nasza do oferowania fantastycznych produktów w zaskakująco niskich cenach! Przyjdź do nas i sprawdź naszą ofertę na artykuły papiernicze!

 

Płótno malarskie ze sztalugą

wym. 30 × 23 cm

1 kpl.

Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie. Kompletny zestaw Płótna ze sztalugą kupisz w Netto w cenie zaledwie 15 zł/1 kpl.

Płótno malarskie

> wym. 20,5 × 25,5 cm
> wym. 30,5 × 40,5 cm - 13 zł
> wym. 40,6 × 50,8 cm - 15 zł

1 szt.

W Netto mamy niskie ceny jak malowane! Płótno malarskie możesz kupić w zachwycająco niskiej cenie. Teraz Płótno malarskie kosztuje tylko 9 zł/1 szt.

Zestaw farb akrylowych

16 szt., 1 opak.

Piękno farb akrylowych zachwyca, podobnie jak nasza niska cena. Wystarczy spojrzeć, Zestaw farb akrylowych kupisz w Netto już za 29 zł/1 opak.

Pędzle malarskie

> różne rodzaje

5 szt., 1 opak.

Jeśli chodzi o malowanie świata to nam wystarczy tylko jeden kolor – żółty. Jeśli jednak masz ochotę pomalować go inaczej, to ten produkt jest właśnie dla ciebie. Pędzle malarskie kupisz w Netto już za 12 zł/1 opak.

Tablica suchościeralna

> w zestawie 2 magnesy

1 kpl.

Twórz oraz zapisuj szybko i bez ograniczeń. Dzięki tej tablicy możesz z łatwością zapisywać i mazać bez martwienia się o jej czystość. Tablica suchościeralna z dwoma magnesami w zestawie jest do kupienia w Netto w cenie 9 zł/1 kpl.

Flamastry ze stempelkami

8 szt., 1 opak.

To produkt, któremu dajemy stempel kreatywności, w dodatku nie jeden, a całe 8! Flamastry ze stempelkami kupisz w Netto już za 7 zł/1 opak.

Flamastry pędzelkowe

7 szt., 1 opak.

Nie wiemy czy to bardziej pędzle czy flamastry. Wiemy za to, że świetnie się nimi tworzy, mają bajeczne kolory i równie obłędnie niską cenę. Flamastry pędzelkowe kupisz u nas za zaledwie 7 zł/ 1 opak.

Zestaw gumek do ścierania

6 szt., 1 opak.

Nawet nie próbujemy ścierać uśmiechu z naszych twarzy. Nie pozwalają nam na to fantastyczne wzory, świetna jakość i doskonała cena. Zestaw gumek do ścierania kupisz w Netto za 7 zł/1 opak.

 

Długopisy żelowe

6 szt., 1 opak.

O tak niskiej cenie na tak dobre długopisy wielu będzie się rozpisywać. O tym, dlaczego najlepiej sprawdzić osobiście. Fantastyczne Długopisy żelowe kupisz w Netto już za 7 zł/1 opak.

Drewniane ołówki z nakładkami

6 szt., 1 opak.

Klasyczne ołówki w nowej, jeszcze lepszej formie i naszej nowej, jeszcze lepszej cenie. Drewniane ołówki z nakładkami kupisz w Netto za 7 zł/1 opak.

Tworzenie jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie! Bogaty zestaw akcesoriów papierniczych sprawi, że przygotowania do szkoły czy pracy staną się czystą przyjemnością. Przyjdź do Netto, sprawdź naszą ofertę i uwolnij swoją kreatywność!

Oferta obowiązuje od 26.01 do 01.02.2023

Zobacz gazetkę