Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Grill Bar Netto

Nie marnujemy okazji, korzystamy z lata i… grillujemy! Tym razem obok karkówki w marynacie możecie wrzucić na ruszt rumsztyk z fileta z kaczki, dziką kaszankę albo kiełbasę z dzika. Wpadnijcie do Netto, zaproście przyjaciół i próbujcie nowych smaków.

 

Co jak co, ale bez Karkówki w marynacie Grill Bar Netto grill się nie odbędzie. Całe szczęście w Netto kupisz ją już za 15,99 zł/600 g.

 

A na ruszt wrzuć także Podudzia z kurczaka w marynacie grillowej Grill Bar Netto, za które zapłacisz tylko 1,69 zł/100 g.

 

Koniecznie musisz spróbować naszych Skrzydełek z kurczaka w marynacie Grill Bar Netto. Są nie tylko pyszne, ale też w znakomitej cenie – 1,49 zł/100 g.

 

Soczysty Rumsztyk z fileta z kaczki w marynacie chipotle AMI poleca się zarówno na grill, jak i do piekarnika. Teraz w supercenie – 19,90 zł/300 g.

 

Dzik jest dziki i… pyszny! Zasmakuj wyjątkowej kiełbasy Dziki grill Provincja! Teraz tylko 10,99 zł/250 g – to supercena!

 

Przez niektórych zwana polskim kawiorem, przez nas przysmakiem na grill – Dzika kaszanka Provincja teraz dostępna jest w Netto za 9,99 zł/300 g.

Poznaj nasze przepisy na dania z grilla i zostań mistrzem grillowania z Netto!

Co zawsze sprawdzi się na grillu? Oczywiście karkówka oraz podudzia i skrzydełka z kurczaka w marynacie. Tym razem polecamy dołożyć do nich jeszcze rumsztyk z fileta z kaczki oraz trochę dziczyzny w dzikiej kaszance i kiełbasie z dzika. Zapraszamy do Netto na dzikie grillowanie.

Karkówka z sosem tzatziki i chlebkiem naan
Burgery z boczkiem i pesto bazyliowym
Grzanki z grillowaną kaszanką, cebulą oraz salsą z jabłka i buraka
Grillowane udka z kurczaka w sosie BBQ z pietruszką
Karkówka chlebkiem naan
Burgery z boczkiem
Grzanki z grillowaną kaszanką
Grillowane udka z kurczaka