Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz
Gry planszowe

Jak miło spędzić długi zimowy wieczór z rodziną? Polecamy gry planszowe, które znajdziecie teraz w najnowszej ofercie Netto: od zręcznościówek po typowe klasyki jak m.in. grzybobranie. Szeroki wybór gier czeka w naszych marketach w okazyjnych cenach.

Kalejdoskop 15 gier Rodzina Treflików

1 opak.

Jak to jest widzieć świat w kalejdoskopie? Aby się o tym przekonać, wystarczy przyjść do Netto po Kalejdoskop 15 gier Rodziny Treflików za jedyne 29 zł/1 opak.

Grzybobranie Rodzina Treflików

1 opak.

Kto powiedział, że grzyby można zbierać tylko w sezonie? Wybierz się z całą rodziną na… Grzybobranie z rodziną Treflików kiedy tylko masz na to ochotę! Teraz w Netto tylko 45 zł/1 opak.

Gra zręcznościowa Przeprowadzka Rodzina Treflików

1 opak.

Popisz się największą sprawnością podczas partyjki Gry zręcznościowej Przeprowadzka Rodziny Treflików! Teraz w Netto za 49 zł/1 opak.

Gra zręcznościowa Skoczki Paw Patrol

1 opak.

Skacz, trafiaj i wygrywaj w Grze zręcznościowej Skoczki Paw Patrol dostępnej w Netto już za 45 zł/1 opak.

Gra planszowa 2w1 Paw Patrol

1 opak.

Dwie gry w jednej to dodatkowa porcja świetnej zabawy w niższej cenie! Dlatego polecamy Grę planszową 2w1 Paw Patrol, którą kupisz w Netto za 35 zł/1 opak.

Gra planszowa

1 opak.

Doskonała zabawa dla całej rodziny? Wybierz dowolną Grę planszową, przy której wspólnie spędzicie czas! Teraz dostępne w Netto już za 49 zł/1 opak.

Gra Boom Boom

> wiek 6+

1 opak.

Boom, boom, boom, boom – tę grę z pewnością chcesz mieć w swoim pokoju! Gra Boom Boom w Netto kosztuje tylko 49 zł/1 opak.

Gra 5 sekund Harry Potter

> wiek 8+

1 opak.

Ta gra oczaruje Cię dosłownie w 5 sekund! Nic dziwnego: w końcu to Gra 5 sekund Harry Potter! Teraz kupisz ją w Netto za 79 zł/1 opak.

 

Gra towarzyska Mafia Miasto intryg

> wiek 10+

1 opak.

Biznesy, intrygi i sojusze – poczuj się jak prawdziwy mafioso w Grze towarzyskiej Mafia Miasto Intryg, którą kupisz w Netto za jedyne 39 zł/1 opak.

Gra towarzyska Kalambury De Luxe

> wiek 8+

1 opak.

Pokazujesz, rysujesz i… zgadujesz! Teraz Gra towarzyska Kalambury De Luxe kosztuje w Netto jedynie 79 zł/1 opak.

Gry planszowe to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu na rodzinnych rozgrywkach. Skrzyknij wszystkich domowników na partyjkę. Brakuje Ci pomysłu, w co zagrać? Wybierz się do Netto, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo gier planszowych w znakomitych, niskich cenach.

Oferta obowiązuje od 26.01 do 01.02.2023

Zobacz gazetkę