Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Powrót do szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego tuż-tuż. Z chęcią pomożemy przygotować Twoje dziecko na ten ważny dzień. W jego plecaku nie może zabraknąć takich akcesoriów papierniczych jak: zeszyty, ołówki, długopisy, nożyczki i kleje. Zajęcia plastyczne nie obędą się bez bloku rysunkowego oraz kolorowych kredek, pisaków i farb. Metalowy przybornik na długopisy, podkładka pod laptopa czy lampka biurowa ułatwią domowe odrabianie lekcji. Z nami powrót do szkoły to bułka z masłem. Zapraszamy na zakupy!

Plastelina pastelowa

> 12 kolorów

1 opak.

Wspólne lepienie i rzeźbienie to świetna zabawa. Spraw dziecku radość, dając mu Plastelinę pastelową. Już teraz w Netto w supercenie 5,99 zł/1 opak.

Kredki

> 12 kolorów

1 opak.

Puśćcie wodze fantazji i zorganizujcie rodzinne prace plastyczne. Już teraz w Netto Kredki w supercenie – 5,99 zł/1 opak.

Nożyczki

> różne kolory

1 para.

Tniemy ceny! Nożyczki dostępne w różnych kolorach w supercenie, za jedyne 2,99 zł/1 para.

Kredki ołówkowe trójkątne dwustronne

> 24 kolory
> w zestawie temperówka

1 opak.

Kredki to obowiązkowy element każdej wyprawki. Łap promocję i zdobądź Kredki ołówkowe trójkątne dwustronne w supercenie 7,99 zł/1 opak.

Zestaw pędzli

> rozm. 2/4/8/10/16

5 szt., 1 opak.

Podaruj Twojemu małemu artyście Zestaw pędzli – to niezbędnik każdego malarza. Skorzystaj z naszej promocji – 7,99 zł/1 opak.

Ołówki grafitowe

6 elem., 1 opak.

Do szkoły bez ołówków ani rusz! Ołówki grafitowe w Netto dostępne w supercenie – tylko 4,99 zł/1 opak.

Długopis ścieralny OOPS!

> niebieski kolor tuszu
> ergonomiczny uchwyt
> 2 końcówki wymazujące

1 szt.

Kolejna pomyłka? Spokojnie, zacznij od nowa! Długopis ścieralny OOPS! ma aż dwie końcówki wymazujące. W dodatku jest w supercenie – jedynie 4,89 zł/1 szt.

Farby plakatowe

> 12 kolorów
> 20 ml

1 opak.

Chodź, pomaluj mój świat… Zachęcamy do wspólnego malowania Farbami plakatowymi. W Netto w supercenie – tylko 12,99 zł/1 opak.

Blok A4

> różne rodzaje
> rysunkowy, 20 kartek
> techniczny, 10 kartek

1 szt.

Zatrzymaj na kartce papieru niezapomniane kreacje Twojego dziecka. Wpadnij do Netto po Blok A4 w supercenie, tylko za 1,99 zł/1 szt.

Zeszyt A5

> różne rodzaje
> 16 kartek
> kratka lub linie

1 szt.

W plecaku każdego ucznia powinien znaleźć się Zeszyt A5. Do wyboru różne rodzaje, w kratkę lub w linię. W Netto dostępny w supercenie od 0,69 zł/1 szt.

Kubeczek do malowania

> z blokadą przeciwko wylaniu

1 szt.

Wspólne malowanie to niekoniecznie chlapanie. Specjalny Kubeczek do malowania jest wyposażony w blokadę wylania w przypadku przewrócenia. U nas za jedyne 3,49 zł/1 szt.

Plastelina kwadratowa

> 18 kolorów

1 opak.

Z Plasteliną kwadratową zabawy jest co niemiara. Złap w Netto supercenę – jedyne 7,49 zł/1 opak. – i ciesz się wspólnym lepieniem.

Farby akwarelowe

> ø 30 mm
> 12 kolorów

1 opak.

Z Farbami akwarelowymi zmalujecie tylko kolorowe malunki. Dzieci oszaleją na punkcie wspólnych prac plastycznych. Tylko u nas 9,99 zł/1 opak.

Klej w płynie transparentny

> 2 kolory
> 250 ml

1 szt.

Jeśli zabawa Wam się nie klei, warto wypróbować czegoś nowego – polecamy Klej w płynie transparentny. W Netto dostępny w dwóch kolorach w cenie 9,99 zł/1 szt.

Klej w sztyfcie

> poj. 8 g
>poj. 15 g

1 szt.

W piórniku Twojej pociechy nie może zabraknąć Kleju w sztyfcie – poręczny i wygodny w stosowaniu. Już u nas w cenie 2,49 zł/1 szt.

Flamastry dwustronne

> 24 kolory

1 opak.

Kolorowe flamastry to dla dziecka nie lada gratka! W Netto dostępne są Flamastry dwustronne w cenie 12,99 zł/1 opak. Świetna zabawa gwarantowana!

Notes dekoracyjny

> różne rodzaje

1 szt.

Sprezentuj swojemu maluchowi Notes dekoracyjny z wizerunkiem ulubionego bajkowego bohatera, a nie wypuści go szybko z rąk. U nas w wyjątkowej cenie – 4,99 zł/1 szt.

Metalowy przybornik na długopisy

> różne wzory

1 szt.

Koniec z bałaganem na biurku! Pozwól dziecku uporządkować przybory szkolne dzięki Metalowemu przybornikowi na długopisy. U nas w cenie 4,99 zł/1 szt.

Chłodząca podkładka pod laptopa

> 2 wejścia USB
> wentylator ø 14 cm
> regulowany kąt nachylenia

1 szt.

Zadbaj o laptopa i wygodę pracy swojej rodziny. Z Chłodzącą podkładką pod laptopa wyregulujesz kąt nachylenia komputera. Jedynie za 49 zł/1 szt.

Lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną

> regulowany kąt nachylenia
> ładowarka bezprzewodowa
> wejście USB
> 3 tryby świecenia
> wbudowany kabel USB

1 szt.

Szukasz lampy do zadań specjalnych? Teraz w Netto wyjątkowa Lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną z trzeba trybami świecenia, wejściem USB i regulacją w cenie 69 zł/1 szt.

Szykujecie się na powrót do szkoły? Chętnie pomożemy skompletować wszystkie niezbędne akcesoria, by przebiegł on gładko i przyjemnie. Oferujemy ołówki, farby, pisaki, kredki i długopisy – cokolwiek sobie wymarzysz! Spraw dziecku frajdę dzięki wspólnym zabawom plastycznym. Wpadnij do Netto i sprawdź, co przygotowaliśmy!

Oferta obowiązuje od 04.08 do 27.08

Zobacz gazetkę