Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Jeśli uwielbiasz regionalne specjały, nie możesz przegapić naszej wybornej oferty. Już teraz w Netto uraczysz się wędzonymi przysmakami, takimi jak szynki, kiełbasy czy sery. Na bazie jogurtu greckiego i twarogu przyrządzisz swojskie potrawy lub wypróbujesz nasze sprawdzone gotowce: pierogi, kluski śląskie lub kartacze z mięsem. Koniecznie wpadnij do Netto po superdania w supercenach!

 

czwartek 26.01 - środa 01.02

 

W sam raz na kanapkę! Prezentujemy nasz regionalny specjał – Wędzonka krotoszyńska ZMB Białystok w supercenie 8,99 zł/130 g.

 

Nie masz pomysłu na obiad? U nas zdobędziesz gotowe i obłędne Kartacze z mięsem Nowy Wiśnicz w supercenie, bo jedynie za 7,99 zł/300 g.

 

Kremowy i gęsty Głubczycki jogurt naturalny w typie greckim dodasz do sałatki, sosu lub przyrządzisz na jego bazie lekki deser. Tylko u nas w supercenie 2,29 zł/140 g.

 

Już w Netto smakowita Kiełbasa palcówka surowa dojrzewająca ZMB Białystok. Aromatyczna, podsuszana, dojrzewająca – palce lizać! Tylko za 5,99 zł/100 g.

 

Kluski śląskie z mięsem Virtu to szybki i pyszny pomysł na obiad. Danie regionalne, które pokocha Twoja rodzina, w dodatku w supercenie – 6,99 zł/400 g.

 

Aby tradycji stało się za dość, przyrządź gzik na bazie Twarogu półtłustego Łowicz z kwaśną śmietaną, cebulką i szczypiorkiem. Już u nas dostępny w supercenie, bo jedynie za 4,99 zł/250 g.

 

To prosty wybór! Nasz Pęczak lubelski z groszkiem cukrowym Proste Historie Iglotex dostaniesz w supercenie. Przygotuj w mig zdrowe danie tylko za 9,99 zł/450 g.

 

Dla wszystkich miłośników tradycyjnych wędzonek mamy prawdziwy rarytas. Już u nas zdobędziesz Ser Kaszkawał wędzony Mlekovita w supercenie – 13,99 zł/300 g.

 

Poczuj tradycyjny smak i upoluj w Netto wyborną Kiełbasę myśliwską staropolską Stara Wędzarnia w supercenie, za 7,99 zł/145 g.

 

Teraz w Netto smakowite regionalne specjały w wyjątkowej promocji. Zdobędziesz u nas wędzonki, jogurty, twarogi czy dania gotowe, takie jak pierogi i kluski. Dla każdego wielbiciela tradycyjnych przysmaków coś miłego. Czekamy na Ciebie w Netto!

Oferta obowiązuje od 26.01 do 01.02.2023

Zobacz gazetkę