Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

„Dyskontowe Asy” to cykl promocji dla klientów, którzy regularnie odwiedzają sklepy Netto. W każdym tygodniu w naszych sklepach znajdziecie bowiem kilkanaście produktów codziennego użytku w znacznie niższych cenach. Jakie dokładnie produkty mamy na myśli? Przede wszystkim takie, które i tak każdego tygodnia lądują w Waszych sklepowych koszykach! Mało tego, w ramach tzw. „jednodniówek” – każdego dnia jeden produkt będzie dostępny w szalenie niskiej cenie! Do zobaczenia w Netto!

poniedziałek 30.01 - środa 01.02

O rany, czy w Netto banany kupisz teraz aż 44% taniej? Dokładnie tak! Pełne smaku i wartości odżywczych Banany kupisz teraz za 3,89 zł/1 kg.

Tutaj zbędne są wielkie słowa – po prostu nasza Karkówka wieprzowa bez kości kosztuje 38% taniej. Przyjdź do Netto i złap ją na rodzinny obiad już za jedyne 12,99 zł/1 kg.

Poniedziałek 30.01 - sobota 04.02

Zacznij dzień od wyśmienitej kanapki z serem. Zajrzyj do Netto, gdzie przy zakupie 2 opakowań Sera Mlekovita drugi produkt kupisz aż 40% taniej.


 

Co jest lepsze od paczki wafli? Dwie paczki wafli! Teraz w Netto kupując dwa opakowania Wafli Ariante, za jedno zapłacisz tylko 6,49 zł/500 g. To 37% mniej za drugi produkt.



Wciśnij gaz do dechy i pędź do Netto, gdzie Oranżada Hellena pełna gazowanych bąbelków jest dostępna za 3,49 zł/1,25 ml przy zakupie 2 szt.!

 

Nie tylko pies będzie miał uśmiech od ucha do ucha. Ty też się ucieszysz, bo Karma sucha dla psa Bobik jest tańsza o 12% i kosztuje 13,99 zł/5 kg.

 

Jaki jest Papier toaletowy 3-warstwowy Samelle? Bardzo miękki, wytrzymały i… tańszy o 14%! Przyjdź do Netto i kup go za jedyne 14,99 zł/1 opak.

wtorek 31.01

 

I to jest dopiero ekstraoferta – Masło ekstra Miletto kupisz w Netto za 4,49 zł/200 g przy zakupie 2 szt. 

Środa 01.02

Kiedy kupujesz więcej, oszczędzasz. Przy zakupie dwóch Kaw mielonych Prima Finezja otrzymasz w Netto aż 40% rabatu na drugie opakowanie!

czwartek 26.01 - środa 01.02

Do kawki przyda się klasyka, np. Mleko UHT 3,2% Łaciate. Teraz kupisz je 20% taniej, za jedyne 3,59 zł/1 l przy zakupie 3 szt.

 

Tanich produktów nigdy nie kisimy… Dlatego teraz Kapusta kiszona Przysmaki Gospody kosztuje tylko 11,99 zł/3 kg. To aż 40% taniej.

 

Dla Twojego maluszka przyda się delikatna oferta w niskiej cenie, np. Pieluchy Pampers Active Baby, które teraz dostaniesz w Netto 12% taniej, tylko 47,99 zł/1 opak.