Netto to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. Dynamika ekspansji i chęć dalszego rozwoju biznesu wpłynęły na decyzję o przeniesieniu siedziby głównej ze Szczecina do Warszawy, do połowy 2023 roku. Obecnie poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas w stolicy oraz takich, które są w stanie przenieść się tam w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Specjalista ds. Transportu Drogowego (Inbound)

Miejsce pracy: Warszawa lub Teresin

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie dostawami przychodzącymi do magazynów sieci Netto w Polsce, z uwzględnieniem interesu wszystkich zainteresowanych stron (producenci, magazyny Netto, firmy spedycyjne i transportowe, Dział Łańcucha Dostaw)
  • Poszukiwanie, weryfikowanie, selekcja oraz wdrażanie potencjalnych partnerów (dostawcy, firmy transportowo-spedycyjne)
  • Procesowanie z Działem Prawnym umów z partnerami zewnętrznymi
  • Wsparcie nowych rozwiązań i decyzji w oparciu o dane systemowe
  • Analiza i propozycja zmian w obowiązujących procesach logistycznych
  • Kontrolowanie jakości i terminowości zleconych/przyjętych usług logistycznych
  • Wsparcie projektów logistycznych, powiązanych z dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze transportu (preferowane : po stronie sieci handlowej lub producenta, ew. u operatora logistycznego lub dużej firmy spedycyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną, codzienną pracę (poziom B2 lub wyższy)
  • Wykształcenie minimum średnie w obszarze logistycznym (preferowane studia wyższe z obszaru logistyki, zarządzania lub pokrewnych kierunków)
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania projektów transportowych, także tych wymagających negocjacji z kontrahentami zewnętrznymi
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczanie priorytetów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemu SAP
  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. grudnia 2022 r.