PRACOWNIK SEKCJI TECHNICZNEJ CL NETTO GLIWCE

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem utrzymania technicznego portfolio nieruchomości, realizacja planu konserwacji planowej (PPM), przygotowywanie raportów, weryfikacja i kontrola protokołów, (BM HVAC/C&F)
  • Szukanie optymalizacji kosztów i zużycia mediów
  • Zapewnienie zgodności standardów utrzymania magazynu  zgodnie z wymogami prawa i procedurami wewnętrznymi
  • Tworzenie wytycznych dla budżetów utrzymaniowych – przygotowywanie budżetu w oparciu o obowiązujące przepisy, itp.
  • Weryfikacja i rozliczanie jakości usług firm zewnętrznych, propozycje wprowadzania działań naprawczych i korygujących
  • Ocena zagrożeń ciągłości pracy Centrum Dystrybucyjnego i minimalizowania zagrożeń,
  • Prace wykończeniowe oraz prace elektryczne
  • Przeglądy działania instalacji grzewczych, elektrycznych, ppoż., budynków magazynowych (włączając naprawy)

Nasze wymagania:

  • Znajomość prawa budowlanego oraz norm budowalnych pozwalająca na utrzymanie nieruchomości
  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz podnośniki wolnobieżne
  • Uprawnienia SEP GR1 E i D pow. 1 kV, GR2 E, GR3 E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego” czy „Bank Pomysłów Netto”)
  • Dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. lutego 2023 r.