Pracownik Sekcji Technicznej

Miejsce pracy: Domasław

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt i nadzór nad firmami wykonującymi wszystkie naprawy i serwisy w Centrum Dystrybucji.
  • Pozyskiwanie kontaktów do kontrahentów oferujących napraw i usługi.
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia procedur i rozwiązań organizacyjnych zapewniających sprawne funkcjonowanie magazynu w obszarze technicznym.
  • Zamawianie konicznych serwisów i realizacja zamówień na potrzeby działu  technicznego.
  • Weryfikacja firm zewnętrznych pod kątem dopuszczenia i realizacji prac na terenie  Centrum Dystrybucyjnego Netto
  • Odbiór jakościowy i ilościowy wykonanych prac serwisowych oraz zamówień zrealizowanych na potrzeby magazynu.
  • Wykonywanie wszelkich niezbędnych napraw w ramach posiadanych uprawnień i odbytych szkoleń.
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy a także o powierzony sprzęt i wyposażenie
  • Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, PPOŻ
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania procesów magazynowych.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Zdolności organizacyjne
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość przepisów BHP, PPoŻ i sanitarnych
  • Wiedza techniczna z zakresu instalacji i sprzętu znajdującego się na terenie Centrum Dystrybucji
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Bony Świąteczne
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 13. listopada 2023 r.