Netto to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. Dynamika ekspansji i chęć dalszego rozwoju biznesu wpłynęły na decyzję o przeniesieniu siedziby głównej ze Szczecina do Warszawy, do połowy 2023 roku. Obecnie poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas w stolicy.

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU

Miejsce pracy: Warszawa lub Teresin

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w zapewnieniu punktualnych i bezproblemowych dostaw towaru do sklepów Netto
  • Koordynacja komunikacji na linii sklep / kierownicy sprzedaży – Centrum Dystrybucji – przewoźnicy – operator logistyczny
  • Analiza zgłoszeń ze sklepów, przygotowywanie planów naprawczych i działań korygujących
  • Rozwój narzędzi wspomagających zarządzanie transportem
  • Rozliczanie usług transportowych i logistycznych
  • Udział w przygotowywaniu planów obsługi logistycznej sklepów, np. w okresach świąt
  • Przygotowywanie procesu nowych otwarć, remontów, etc.
  • Bieżąca współpraca z firmami transportowymi w zakresie realizacji dostaw do sklepów
  • Przygotowywanie raportów dot. poziomu obsługi logistycznej

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie po stronie sieci handlowej lub działu logistyki / transportu w innej branży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie w obszarze logistycznym lub pokrewnym; mile widziane ukończone lub trwające studia z obszaru logistyki, zarządzania i podobnych
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczanie priorytetów
  • Otwartość i chęć współpracy z innymi zespołami oraz umiejętność znajdywania kompromisowych rozwiązań

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość operacji sklepowych w nowoczesnym handlu

OFERUJEMY:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. lutego 2023 r.