Senior Financial Controller

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i przygotowywanie raportów, kalkulacja rezerw
  • Nadzorowanie rozliczenia inwestycji
  • Sprawdzanie ewidencji i prawidłowości transakcji finansowych
  • Dostarczanie informacji finansowych
  • Branie udziału w procesie budżetowania i prognozy
  • Aktywne uczestniczenie w różnorodnych projektach na wskroś organizacji
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i z zespołem księgowym

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie z zakresu Ekonomii, Finansów lub Księgowości
  • Doświadczenie w zakresie zamknięcia miesiąca/roku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia i znajomość procesów biznesowych
  • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość SAP BI
  • Doświadczenie w pracy w dużej firmie

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego” czy „Bank Pomysłów Netto”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. września 2022 r.