Jako TPM w Netto będziesz odpowiadać za budowanie i prowadzenie Planu Handlowego w Dziale Zakupów.

Plan Handlowy kreowany w oparciu o analizę otoczenia rynkowego będzie adresował potrzeby Klientów, umożliwi osiągnięcie celów sprzedażowych i będzie zgodny z kierunkiem rozwoju organizacji. Będziesz właścicielem procesu promocyjnego, upewniając się że jest on przestrzegany i dostarczany przez wszystkich jego uczestników.

Trade Planning Manager

Commercial Support / Dział Zakupów

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza działań konkurencji oraz śledzenie trendów rynkowych w celu identyfikacji obszarów wzrostu i innowacji w zakresie optymalizacji promocji
  • Przygotowywanie propozycji tematów promocyjnych tydzień po tygodniu ( z uwzględnieniem oczekiwań budżetowych i propozycją wsparcia marketingowego) która sprawi, że oferta promocyjna Netto będzie atrakcyjna dla Klientów i będzie wyróżniała się na rynku
  • Współtworzenie matryc podziału gazetki oraz promocyjnych miejsc ekspozycyjnych w halach sprzedaży z długofalowym wyprzedzeniem
  • Koordynowanie prac nad przygotowaniem strategii dużych sezonów wraz z tworzeniem pakietów promocyjnych dla sklepów
  • Opracowywanie ewaluacji dużych akcji promocyjnych wraz z formułowaniem wniosków i rekomendacji
  • Administrowanie narzędzia do planowania promocji
  • Monitorowanie pracy Działu Kupieckiego w zakresie przestrzegania procesu promocyjnego oraz promocyjnej polityki cenowej
  • Współpraca z Category Managerami, Marketingiem, Działem Operacji Sklepowych, Działem Planowania Powierzchni oraz Łańcuchem Dostaw

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia w Marketingu i Dziale Zakupów w kanale FMCG
  • Analiza danych i umiejętność formułowania wniosków
  • Rozumienie potrzeb Klientów
  • Silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na pozyskiwania zaangażowania wielu partnerów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. grudnia 2022 r.