Netto to obecnie jedna z bardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. W związku z dynamiką ekspansji, chęcią zapewnienia niezahamowanego rozwój biznesu i rozbudowy zespołu, docelowo do połowy roku 2023, siedziba główna firmy zostanie przeniesiona ze Szczecina do Warszawy. W związku z tym, poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas właśnie w stolicy i będą w stanie przenieść się tam w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja i analiza systemu HACCP, w tym aktualizacja procedur i instrukcji Dobrych Praktyk Higienicznych, nadzorem nad procesem szkoleń pracowników.
  • Współpraca z Inspekcją Sanitarną, w zakresie prowadzonej działalności na sklepach i w Centrach Logistycznych, w tym udział w toczących się kontrolach związanych np. z wycofaniem produktu z rynku.
  • Koordynacja procesu certyfikacji produktów BIO, w tym reprezentowanie Spółki podczas corocznych audytów.
  • Aktualizacja wykazu preparatów chemicznych w ofercie sprzedażowej i użytkowanych przez pracowników Spółki.
  • Koordynacja procesu badań wody w sklepach i kontakt z laboratoriami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe: Technologia Żywności, Zarządzanie Jakością lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego” czy „Bank Pomysłów Netto”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. października 2022 r.