Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz te same wartości? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem Netto Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. rozwoju sieci

Miejsce pracy: woj. Podkarpackie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wyszukiwanie nieruchomości możliwych do nabycia lub wynajęcia pod nowe inwestycje
  • kreowanie strategii rozwojowej oraz analizę warunków demograficznych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z właścicielami nieruchomości oraz aktywne uczestnictwo w procesie ich nabywania ,
  • udział w procedurach administracyjnych związany z uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń.
  • budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi oraz władzami lokalnymi
  • samodzielną pracę, ocenianą za wyniki

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru nieruchomości, prawa lub budownictwa
  • doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych (specjalista),
  • doświadczenie z pracy w korporacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • miejsce zamieszkania w obszarze wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.

OTRZYMASZ OD NAS TAKŻE:

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto
  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (Medicover Sport)
  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. lipca 2022 r.