Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz
Grill Bar Netto

Piękna, słoneczna pogoda, spotkania w gronie znajomych i ten zapach… to oznacza jedno! Sezon na grillowanie oficjalnie uznajemy za rozpoczęty! Zanim jednak rozpalicie grilla, zapraszamy do Netto. W naszych sklepach znajdziecie między innymi takie przysmaki jak Boczek w marynacie grillowej czy Burgery wołowe. 

 

Złap pyszny mięsny przysmak w prawdziwie świetnej cenie! Polecamy Boczek w marynacie grillowej Grill Bar Netto w cenie 9,99 zł/300 g. 

 

Żeby udać się w krótką podróż smakową do Stanów Zjednoczonych, wystarczy kupić pysznego Burgera wołowego Sokołów w cenie 5,99zł/2 x 100 g. 

 

Apetyczny kurczak swoją nóżkę do nas wystawia i zachęca do skonsumowania! Smakowite Podudzia z kurczaka w marynacie grillowej Grill Bar Netto w cenie 1,69 zł/100 g. Tradycyjny polski wyrób, który składa się z kaszy, mięsa i mnóstwa przypraw. Polecamy Fusion kaszanek Ami w cenie 9,79 zł/470 g, to aż 10% taniej. Smaczna i kultowa Kiełbasa śląska na grilla Madej Wróbel w prawdziwej supercenie za 7,99 zł/600 g.Wybierz się na wyprawę do naszego portu i złów świetną okazję. Łososia atlantyckiego Port Netto dostaniesz teraz w cenie 15,99 zł/2 x 125 g, czyli 11% taniej. 

 

Wrzuć ją na ruszt i ciesz się świetnym delikatnym smakiem. Pozwól jej wpłynąć na swój talerz w zachwycającej cenie. Polecamy Makrelę na grilla Fiord Fiskursson w cenie 2,49 zł/100 g. 

Poznaj nasze przepisy na dania z grilla i zostań mistrzem grillowania z Netto!

Gotowi na grilla? Nie czekajcie do ostatniej chwili. Przyjdźcie do Netto, gdzie czekają na Was nie tylko mięsne przysmaki, ale także ryby, które znakomicie sprawdzą się na grillowym ruszcie. Zapraszamy na zakupy! 

Karkówka z sosem tzatziki i chlebkiem naan
Burgery z boczkiem i pesto bazyliowym
Grzanki z grillowaną kaszanką, cebulą oraz salsą z jabłka i buraka
Grillowane udka z kurczaka w sosie BBQ z pietruszką
Karkówka chlebkiem naan
Burgery z boczkiem
Grzanki z grillowaną kaszanką
Grillowane udka z kurczaka
Gazetka NETTO