Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz
Grill Bar Netto

Lato to idealny czas na grilla! Zorganizuj go razem z Netto, gdzie kupisz teraz pyszne i świeże mięso w aromatycznej marynacie – tej tradycyjnej oraz słodko-ostrej mango-habanero. Smakowitą opcją będzie kurczak w różnych odsłonach: podudzia, steki czy polędwiczki. Na ruszcie nie może zabraknąć również soczystej karkówki i kiszki ziemniaczanej. Te i inne produkty Grill Bar Netto znajdziesz teraz w supercenach!

 

Co na grilla? My już wiemy! Podudzia z kurczaka w marynacie Grill Bar Netto za jedyne 1,69 zł/100 g.

 

Grillowana kiszka ziemniaczana to uczta gwarantowana! Polecamy Kiszkę ziemniaczaną Gzella, którą dostaniesz teraz w sklepach Netto za jedyne 9,99 zł/580 g.

 

Lubisz nietypowe ostro-słodkie smaki? Koniecznie wypróbuj Polędwiczki z kurczaka w marynacie mango-habanero Grill Bar Netto. Wrzuć na ruszt i gotowe! Za jedynie 2,59 zł/100 g.

 

Zaskocz gości wyjątkowym smakiem i zaserwuj przyrządzone na ruszcie Steki z uda z kurczaka w marynacie mango-habanero Grill Bar Netto. U nas tylko za 2,59 zł/100 g.

 

Grillowanie zawsze smakuje lepiej w dobrym towarzystwie. Dlatego na Twoim grillu nie może zabraknąć soczystej Karkówki Grill Bar Netto! Teraz kupisz ją za 15,99 zł/600 g.Zaproś gości na mięsną ucztę z Zestawem grillowym w marynacie Grill Bar Netto. Teraz kupisz go w Netto za jedyne 2,49 zł/100 g.

Poznaj nasze przepisy na dania z grilla i zostań mistrzem grillowania z Netto!

Ciesz się sezonem grillowym razem z Netto. Odkryj w naszym sklepie superpromocje na aromatyczne mięsne przysmaki przygotowane w specjalnych marynatach. Wrzuć na ruszt prawdziwą klasykę – polecamy kiszkę ziemniaczaną lub karkówkę. Podniebienia Twoich gości na pewno podbiją soczyste steki z kurczaka. Sprawdź w Netto te i inne produkty Grill Bar Netto!

Karkówka z sosem tzatziki i chlebkiem naan
Burgery z boczkiem i pesto bazyliowym
Grzanki z grillowaną kaszanką, cebulą oraz salsą z jabłka i buraka
Grillowane udka z kurczaka w sosie BBQ z pietruszką
Karkówka chlebkiem naan
Burgery z boczkiem
Grzanki z grillowaną kaszanką
Grillowane udka z kurczaka