Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Już od poniedziałku znajdziecie w naszych sklepach owoce i warzywa w promocyjnych cenach!

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SUPEROFERTY!

Sezon na wybrane warzywa i owoce często trwa bardzo krótko, w związku z czym należy takie okazje wykorzystywać w 100%. Po pierwsze – jest to gwarancja najlepszej możliwej ceny, a po drugie – doskonałego, świeżego smaku!

poniedziałek 10.10 - sobota 15.10

 

Poznaj gwiazdę wśród dyń – Dynię piżmową! W Twojej kuchni zawita jesień w najsmaczniejszym wydaniu. W Netto aż 33% taniej – tylko 3,99 zł/1 kg.

 

Niech jesienne dekoracje zagoszczą w Twoim domu. U nas Dynia ozdobna 33% taniej, w cenie 1,99 zł/1 szt.

 

Cebula czy czosnek? Wybierz cebuloczosnek, czyli Szalotkę, którą dostaniesz u nas w supercenie, bo za jedyne 9,99 zł/1 kg.

 

Nie wyobrażasz sobie kuchni bez świeżych ziół? Otocz się zapachem bazylii, oregano czy pietruszki prosto z doniczki. W Netto Świeże zioła w doniczce kupisz za 6,99 zł/1 szt.

 

Rozpoczął się sezon na dynię i Halloween. Przygotuj klimatyczne ozdoby i zajadaj się pyszną Dynią hokkaido. Zdobędziesz ją za 2,49 zł/1 kg – to aż 58% taniej.

 

Nie sposób jej pominąć – oto Dynia nelson ze swoją charakterystyczną szaroniebieską skórką. Idealnie nada się do zupy krem, dań pieczonych czy ciasta. U nas aż 50% taniej – tylko 2,99 zł/1 kg.

 

Każde spotkanie to okazja do skosztowania ciasta gruszkowego. Nasza Gruszka konferencja uświetni każdą okazję. W Netto jest tańsza o 42% – to tylko 3,99 zł/1 kg.

 

Oferta obowiązuje od 10.10- 15.10.2022

Zobacz gazetkę