Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Już od poniedziałku znajdziecie w naszych sklepach owoce i warzywa w promocyjnych cenach!

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SUPEROFERTY!

Sezon na wybrane warzywa i owoce często trwa bardzo krótko, w związku z czym należy takie okazje wykorzystywać w 100%. Po pierwsze – jest to gwarancja najlepszej możliwej ceny, a po drugie – doskonałego, świeżego smaku!

poniedziałek 05.12 - niedziela 11.12

 

Wyjątkowy pomidor daktylowy to doskonały dodatek do dań i kanapek. Zachwyca smakiem i ceną. W Netto Pomidor daktylowy Vanity RedStar kupisz taniej o 25%, tylko 5,99 zł/1 opak.

 

Delikatna roszponka czy wyrazista rukola? Sami nie wiemy, co wybrać. Wiemy za to, że warto się wybrać do Netto! Teraz Roszponka i Rukola są tańsze aż o 11% i kosztują tylko 3,99 zł/1 opak.

 

Warto go poznać, bo jego smak zaskakuje równie mocno jak nasza cena! W Netto Batat jest teraz tańszy aż o 20% i kosztuje 7,99 zł/1 kg.

 

Na słowo brukselka wyciągamy talerz po dokładkę. A na hasło „tańsza brukselka jest w Netto” zakładamy buty i idziemy, proste! Brukselka w Netto jest tańsza o 20% i kosztuje tylko 7,99 zł/1 kg.

 

Słodycz papryki nie jedno ma imię, nasza nazywa się Ramiro. Konieczne zajrzyj do Netto, by jej spróbować! Papryka słodka Ramiro kosztuje tylko 4,99 zł/1 opak, taniej aż o 28%!

 

Tak słodkie kiwi wcale nas nie dziwi. Za to tak niska cena kompletnie nas zaskoczyła! Jeśli się pospieszysz, to zdążysz kupić Kiwi Gold w Netto za zaledwie 2,99 zł/1 szt. Warto!

Oferta obowiązuje od 05.12- 11.12.2022

Zobacz gazetkę