Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Już od poniedziałku znajdziecie w naszych sklepach owoce i warzywa w promocyjnych cenach!

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SUPEROFERTY!

Sezon na wybrane warzywa i owoce często trwa bardzo krótko, w związku z czym należy takie okazje wykorzystywać w 100%. Po pierwsze – jest to gwarancja najlepszej możliwej ceny, a po drugie – doskonałego, świeżego smaku!

poniedziałek 4.12 - niedziela 10.12

Świeży i soczysty pomidor to nie tylko smaczny, ale i niezwykle dekoracyjny dodatek na świątecznym stole. Teraz Pomidory malinowe kupisz w Netto w fantastycznie niskiej cenie, za jedyne 7,99 zł za 1 opak.!

 

Idealny do świątecznych przekąsek – Pomidor czekoladowy zachwyca smakiem i kolorem! Odkryj go w Netto w niezwykle okazyjnej cenie, tylko 8,99 zł za 1 opak.

 

Dodaj słodyczy świątecznym potrawom, tym bardziej, że jest okazja! Teraz w Netto Pomidory daktylowe Vanity kupisz w doskonałej cenie 9,99 zł za 1 opak., czyli aż 37% taniej!

 

Świąteczne sałatki ozdobione pomidorkami koktajlowymi? To jest to! W Netto Pomidory koktajlowe kupisz teraz o 23% taniej, tylko 9,99 zł za 1 opak.  

 

Naszym sekretnym składnikiem świątecznych dań, oprócz miłości i doskonałych składników z Netto, są Świeże zioła w doniczce, naturalnie również z Netto! Teraz kupisz je w doskonałej cenie – zaledwie 6,99 zł za 1 szt.!

 

Witamina C w świątecznej odsłonie! Grejpfruty są teraz w Netto aż o 44% taniej, tylko 4,99 zł za 1 kg. Zdrowe i orzeźwiające dodatki na świąteczny stół!

 

Nie ma świąt bez ryby, a ryby bez cytryny sobie nie wyobrażamy. Na szczęście nie musimy, bo w Netto Cytryna jest teraz dostępna w promocji 1+1 gratis!

Oferta obowiązuje od 4.12 do 10.12.2023

Zobacz gazetkę