Netto

Otwieramy dziewiąty sklep w Poznaniu

Od czwartku, 25 kwietnia, mieszkańcy kolejnej dzielnicy Poznania będą mogli zrobić zakupy w najtańszej sieci na rynku, czyli w Netto. O godz. 8 zapraszamy na otwarcie naszej nowej placówki przy ul. Górna Wilda 74/69.

Z okazji otwarcia swojego dziewiątego już sklepu w stolicy Wielkopolski (a 282 w Polsce), zapraszamy mieszkańców Poznania do udziału w licznych atrakcjach. Będzie tradycyjny grill z bezpłatnym poczęstunkiem, degustacja produktów marki własnej Netto, a także obdarowywanie prezentami 50 osób, które w dniu otwarcia założą na siebie żółtą część garderoby. Każdy klient będzie mógł spróbować szczęścia w konkursie „Jak tanie są te zakupy?”. Osoba, która od 25 do 27 kwietnia zrobi sprawunki na dowolną kwotę w nowo otwartym sklepie i zgadnie, ile kosztują wszystkie produkty umieszczone w wózku zakupowym, otrzyma za darmo całą jego zawartość. Odpowiedzi można wpisywać na kuponach dostępnych w sklepie, a nazwisko zwycięzcy zostanie wylosowane w pierwszą niedzielę po otwarciu placówki. 
Jednak największą atrakcją będzie specjalna oferta, dostępna wyłącznie 25 kwietnia w sklepie przy Górnej Wildzie. Co przygotowaliśmy z tej okazji? Zapraszamy do przeglądania naszej ulotki otwarciowej.
 
Nowe Netto w liczbach
  • 700 m kw. – taką powierzchnię ma sala sprzedaży nowego sklepu.
  • 12 – tyle osób zatrudniło Netto do obsługi swoich klientów.
  • 3 – tylu poddzierżawców rozwinie swój biznes pod jednym dachem z Netto (wraz z Netto otwarte zostaną stoiska: piekarnicze, mięsne, kiosk z prasą).
Nowy sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 7 do godz. 22, a w niedziele od godz. 8 do godz. 20. 

Oferta nowego Netto w Poznaniu

drukuj rozmiar tekstu wyślij do znajomego
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam