Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Stoiska partnerskie

Najlepsze produkty na wyciągnięcie ręki

Pyszne śniadanie z kanapką na bazie świeżo wypiekanego chleba, a może smacznie skomponowany lunch box z dodatkiem soczystej wędliny? Każdy z nas chce mieć dostęp do świeżych produktów dobrej jakości, które pozwolą nam na tworzenie kulinarnych propozycji dla całej rodziny.

Chrupiące pieczywo wypiekane według tradycyjnej receptury, aromatyczne, swojskie wędliny, a także szeroki wybór najlepszych ciast i łakoci – to tylko kilka z oferowanych usług dostarczanych każdego dnia przez zaufanych partnerów sklepów Netto. Wszystkie punkty zlokalizowane są na terenie sklepu, dzięki temu mamy do nich łatwy i szybki dostęp. Produkty dostarczane są przez lokalnych dostawców, co oznacza, że są świeże, a asortyment jest uzupełniany na bieżąco. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą jeść smacznie i zdrowo.

 
Oprócz stoisk oferujących świeże artykuły spożywcze, w sklepie Netto można także kupić prasę, skorzystać z bankomatu, czy nadać lub odebrać paczkę z paczkomatu. Wszystkie te usługi zostały wprowadzone po to, by ułatwić zakupy naszym klientom, którzy teraz mogą załatwić wiele ważnych spraw w jednym miejscu.

Obecnie klienci Netto mają dostęp aż do:
322 piekarni
330 sklepów mięsnych
255 saloników prasowych
236 stoisk świadczących inne usługi (bankomaty, paczkomaty itp.)