Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Bony towarowe - Lepsze niż premia gotówkowa

Szanowni Państwo!

Firma Netto sp. z o.o. wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom przygotowała specjalną ofertę bonów towarowych, które mogą być wspaniałym prezentem dla Państwa pracowników. Docenienie i wyróżnienie podwładnych przez pracodawcę poprzez nagrodzenie bonami towarowymi może stać się atrakcyjnym elementem programu motywacyjnego, realizowanego w Państwa firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wiele radości z realizacji bonów.

Bony towarowe Netto

Można je realizować w ponad 664 sklepach Polski północnej, zachodniej i południowej. Pełna lista sklepów wraz z adresami: ZNAJDŹ SKLEP

Atuty bonów towarowych Netto:

 • umożliwiają bezgotówkowy zakup atrakcyjnych towarów w wyjątkowo niskiej cenie
 • mają długi termin realizacji – nasze bony są ważne aż 6 miesięcy od daty odebrania
 • jako bony finansowane z funduszu socjalnego nie podlegają opodatkowaniu VAT!
 • standardowe nominały bonów to: 25 i 50 zł (istnieje możliwość zamówienia innych nominałów).

Dlaczego warto wybrać bony towarowe Netto:

Netto to najtańsza sieć dyskontowa w Polsce (według koszyka cenowego portalu www.dlahandlu.pl). W asortymencie Netto znajdują się artykuły dla całej rodziny. Nie tylko żywność, ale również artykuły gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, asortyment dla dzieci, a także przygotowany specjalnie z myślą o osobach starszych.

Nasze bony towarowe pozwolą na przygotowanie atrakcyjnych prezentów i upominków na każdą okazję. Przy każdym sklepie Netto jest duży parking, który umożliwia komfortowe zakupy. Godziny otwarcia sklepów to zazwyczaj 6-22 od poniedziałku do soboty. 

Nasze bony mają estetyczny, nowoczesny wygląd, który sprawia, że mogą stać się eleganckim upominkiem dla Państwa kluczowych klientów. Istnieje możliwość wykluczenia zakupu alkoholu i wyrobów tytoniowych za bony Netto. Przy składaniu zamówienia należy po prostu poinformować o konieczności dokonania takiego zastrzeżenia na bonach.

Bony towarowe

Pięć prostych kroków do zakupu bonów Netto

 1. Wyślij do centrali Netto zamówienie faksem pod numer 91 46 999 98 lub e-mailem pod adresem [email protected].

  pobierz wzór zamówienia

 2. W zamówieniu określ liczbę bonów w poszczególnych nominałach oraz wskaż osobę/y upoważnioną/e do reprezentowania firmy i podpisywania umów (imię i nazwisko oraz stanowisko).
 3. Wskaż również miejsce odbioru bonów – prześlemy je do określonego sklepu Netto lub naszej Centrali w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka.
 4. Przed wydaniem bonów wyślemy umowę pod Państwa adresem. Prosimy o podpisanie jej i odesłanie pod podanym adresem zwrotnym. Kwotę stanowiącą równowartość zamówienia prosimy przelać na konto Netto sp. z o.o. w Danske Bank SA 26236000050000004550296834. Nie ma możliwości zapłaty gotówką.
 5. Wydanie bonów nastąpi po wpływie należnej kwoty na wyżej wskazane konto. W umówionym przez pracownika Netto terminie osoba upoważniona do odbioru bonów powinna zgłosić się do wskazanego na zamówieniu sklepu Netto lub Centrali Netto z pieczątką firmową, dowodem wpłaty oraz upoważnieniem do odbioru bonów towarowych. Rachunek potwierdzający zakup dostarczymy razem z bonami.

WAŻNE!

Przed wydaniem bonów pracownikom należy je podstemplować pieczątką firmową. Bony bez pieczątki nie będą realizowane.

Informacje dodatkowe - tel. 91 46 99 854, e-mail: [email protected]

Jesteśmy przekonani, że bony towarowe Netto sprawią wiele satysfakcji Państwa pracownikom i ich rodzinom.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!