Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Sobota to świetny czas na zakupy! W związku z tym, że w wybrane niedziele, zgodnie z ustawą nasze sklepy będą zamknięte, przygotowaliśmy wyjątkowe, piątkowe i sobotnie promocje. To właśnie w tym dniu Wasze ulubione produktu spożywcze dostępne będą w extra cenach!

Mleko UHT 3,2% Miletto
Kawa mielona MK Cafe Premium
Jaja klasa L
Karma Kiciuś
Nawet jeśli nie masz w planach większych zakupów, zajrzyj do naszych sklepów w piątek i sobotę! Dlaczego? Ponieważ to właśnie wtedy, w ramach akcji „Superpromocje w piątek i sobotę” produkty spożywcze, takie jak kawa, mleko czy jajka znajdziecie w zaskakująco niskich cenach!

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera Netto, a otrzymasz co tydzień bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail najbardziej aktualne oferty. Nie przegap żadnej okazji!

Nasz newsletter to nie tylko aktualne promocje i przeceny, choć zapisując się do niego, będziesz dostawać bieżące informacje o największych dostępnych w naszych sklepach promocjach. Newsletter to również odpowiedzi na często zadawane przez Was pytania: czy sklepy są otwarte w niedziele? Do której otwarte sklepy Netto w sobotę? Wpisując swój adres e-mail będziesz otrzymywać nie tylko oferty specjalne, ale również informacje kiedy odbywać się będzie u nas handel w niedziele.