Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Coś specjalnego dla tych, którzy z braku czasu na tygodniu preferują zakupy w weekendy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną „Superpromocje w sobotę i niedzielę”. Najlepsze ceny tylko w wybrane weekendy – nie możesz tego przegapić!

Papryka konserwowa Tradycyjny Smak
alpejskie mleczko Milka
pyzy z mięsem Anita
Smakowita z masłem
Superpromocje w sobotę i niedzielę” to świetna okazja, aby nabyć ulubione produkty spożywcze w wyjątkowo niskich cenach. Margaryna, pyzy z mięsem, marynowana papryka, a może ptasie mleczko? Te i wiele innych produktów znajdziesz w super niskich cenach!

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera Netto, a otrzymasz co tydzień bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail najbardziej aktualne oferty. Nie przegap żadnej okazji!

Nasz newsletter to nie tylko aktualne promocje i przeceny, choć zapisując się do niego, będziesz dostawać bieżące informacje o największych dostępnych w naszych sklepach promocjach. Newsletter to również odpowiedzi na często zadawane przez Was pytania: czy sklepy są otwarte w niedziele? Do której otwarte sklepy Netto w sobotę? Wpisując swój adres e-mail będziesz otrzymywać nie tylko oferty specjalne, ale również informacje kiedy odbywać się będzie u nas handel w niedziele.