Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Netto przyłącza się do Zbiórki Żywności Banków Żywności

dn. 21. listopada 2023 r.

Netto przyłącza się do Zbiórki Żywności Banków Żywności

Już 24 i 25 listopada odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności „Świeta godne, a nie głodne” orgaznizowana przez Federację Polskich Banków Żywności. Po raz kolejny włączamy się do niej, pełni przekonania o tym, jak łatwo można pomagać!

Już wkrótce zasiądziemy przy świątecznych stołach, ciesząc się bliskimi wokół i dzieląc się jedzeniem. To magiczny czas. Zanim nadejdzie, pomyślmy o osobach najuboższych, by także one mogły godnie spędzić Święta. Można to zrobić na przykład dzieląc się żywnością podczas Świątecznej Zbiórki Żywności, która prowadzona będzie w terminie 24-25 listopada. Objętych nią zostało blisko 170 sklepów Netto na terenie całego kraju. W tych dniach w sklepach dostępne będą specjalne kosze, w których będzie można umieszczać żywność. Jeszcze przed świętami trafi ona do najbardziej potrzebujących.

Jak się włączyć?

To proste! Robiąc zakupy w sklepie uczestniczącym w akcji, wystarczy kupić dodatkowe, rekomendowane produkty, a następnie umieścić je w oznakowanym koszu, ustawionym w pobliżu kas.

Czym warto się podzielić?

Najważniejsza jest żywność trwała, o długim terminie przydatności do spożycia, jak mąka, cukier, makaron, konserwy, bakalie czy olej.

Gdzie przekazać żywność?

Lista sklepów Netto biorących udział w zbiórce znajduje się TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!