Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Po lunch z kartą Edenred do Netto

dn. 4. lutego 2022 r.

Po lunch z kartą Edenred do Netto

Netto rozpoczyna współpracę z firmą Edenred Polska, oferującą m.in. karty lunchowe, które mogą stanowić jeden z benefitów dla pracowników firm. Płatności nimi już od 1 lutego są honorowane we wszystkich sklepach naszej sieci w Polsce – aktualnie jest ich już ponad 600 i co tydzień przybywa kolejnych. Tym samym użytkownicy kart Edenred zyskują łatwy dostęp do punktów, w których mogą zrealizować przyznane im świadczenia.

Lunch na kartę
Korzystanie z kart lunchowych to nic innego, jak płacenie kartami wydawanymi przez banki. Różnica polega na tym, że karty Edenred stanowią formę benefitu pracowniczego, a tym samym korzystają z nich osoby, które uzyskały je w ramach pakietu świadczeń oferowanego przez swojego pracodawcę. Z badań przeprowadzonych we wrześniu 2021 r. przez Edenred wynika, że dofinansowanie żywnościowe, w tym karty lunchowe, uznawane jest za najbardziej pożądany benefit pracowniczy. Istotna dla użytkowników kart jest sieć miejsc, w których można z nich skorzystać. Dlatego już od 1 lutego kartami lunchowymi Edenred można płacić również we wszystkich naszych sklepach w całej Polsce.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba naszych placówek wzrosła z 400 do 600, pojawiając się w wielu nowych lokalizacjach, a tym samym umożliwiając klientom łatwiejszy dostęp do oferty Netto. Plany sieci na najbliższe miesiące zakładają jej dalszy intensywny rozwój. To dobra wiadomość dla użytkowników kart lunchowych Edenred.

Edenred specjalizuje się w dostarczaniu usług jako FinTech pracowniczy w Polsce. Firma działa łącznie w 46 krajach i obsługuje 2,5 miliarda transakcji na świecie. Jej karty lunchowe wytwarzane są w 85 proc. z plastiku pochodzącego z recyklingu, a dodatkowo są także dostępne w wersji całkowicie wirtualnej.

3000 produktów dobrej jakości w przystępnych cenach
Użytkownicy kart Edenred będą mogli skorzystać z całego asortymentu dostępnego w sklepach Netto. Jako propozycja lunchowa idealnie sprawdzi się m.in linia To Go składająca się z produktów dostępnych w wygodnych i poręcznych opakowaniach. Idealne na przekąskę w ciągu dnia będą także dostępne w Netto produkty Z Zieleniaka, czyli ponad 150 rodzajów świeżych warzyw i owoców, z Półki zdrowia, gdzie znajdują się produkty BIO, bezglutenowe, bezcukrowe i bez laktozowe oraz z Piekarni. Łącznie oferujemy klientom bogatą ofertę ponad 3000 produktów cechujących się dobrą jakością w przystępnych cenach. Aż 1/3 asortymentu dostępnego w sklepach to produkty marek własnych.