Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Przenosimy siedzibę do Warszawy

dn. 14. czerwca 2022 r.

Przenosimy siedzibę do Warszawy

Po konwersji Tesco, która pozwoliła naszej sieci na ekspansję we wschodniej i południowej części Polski, przed nami kolejny, ważny krok w drodze do dalszego rozwoju. Podjęto decyzję, że rozbudowa zespołu biura głównego będzie wiązać się z przeniesieniem siedziby Netto do Warszawy. Dotychczasowe biuro w Szczecinie będzie działać jako oddział regionalny.

Proces przenoszenia siedziby do Warszawy rozpocznie się jesienią b.r., a jego zakończenie planujemy na wiosnę 2023 roku. Około 20 proc. zespołu administracji pozostanie w obecnej siedzibie Netto w Szczecinie, w związku z czym firma nadal będzie posiadała silny regionalny oddział w zachodniej Polsce, gdzie od 1995 roku mieści się nasza siedziba główna. Wszystkie pozostałe zespoły otrzymały propozycję kontynuacji pracy w nowej siedzibie spółki w Warszawie.

- Chcę podziękować wszystkim pracownikom naszej siedziby głównej za dotychczasowy wkład w budowanie pozycji Netto. To dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich koleżanek i kolegów dynamiczny rozwój naszej sieci w Polsce jest możliwy, dlatego też mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę z nowego biura w stolicy. – mówi Hugo Mesquita, CEO Netto Polska. 

Warunki zatrudnienia w warszawskim biurze zostaną dostosowane i będą odzwierciedlały rynkowy standard. Pracownicy, którzy z różnych przyczyn nie zdecydują się na przeniesienie do Warszawy, uzyskają wsparcie w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. Zatrudnienie będzie również możliwe w spółkach Grupy Salling, które zlokalizowane są w Szczecinie. 

- Netto Polska osiągnęło pozycję silnej, ogólnokrajowej sieci dyskontowej, a rozwój zaprowadził nas na wschód. Lokalizacja siedziby głównej w stolicy stanowi logiczny krok, który jednocześnie zapewni dostęp do jeszcze większej grupy potencjalnych pracowników naszych struktur handlowych i administracyjnych. – podsumowuje Hugo Mesquita. 

Prace nad przygotowaniem nowego biura trwają. Zmiana lokalizacji siedziby głównej została zaplanowana w taki sposób, by wszystkie procesy biznesowe mogły być kontynuowane jak dotychczas.