Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Sieć Netto głównym sponsorem najpiękniejszego święta żaglowców w Europie

dn. 13. lipca 2017 r.

Sieć Netto głównym sponsorem najpiękniejszego święta żaglowców w Europie

Od 5 do 8 sierpnia Szczecin po raz kolejny stanie się żeglarską stolicą Europy. The Tall Ships Races to doroczne regaty wielkich żaglowców.

Wyjątkowe święto wspiera w tym roku sieć sklepów Netto, która została głównym sponsorem portowym wydarzenia. The Tall Ships Races to cztery niezwykle ważne dni w kalendarzu każdego fana morskiej żeglugi i widowiskowych wydarzeń. Przez kilka miesięcy największe statki z całego świata zmagają się na otwartych wodach Bałtyku. Finałem tych zmagań jest port w Szczecinie i udział w wielkim święcie żeglarzy. Szczecin już po raz trzeci został gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia i w tym czasie będzie tętnił niezapomnianą żeglarską atmosferą.

Netto otworzy także sklep sezonowy, w którym będzie można zaopatrzyć się w wodę, napoje, przekąski, kanapki, owoce czy też produkty z kategorii zdrowej żywności. Poszukujący spokoju i wytchnienia znajdą go w strefie relaksu Netto - plaża z leżakami zapewni chwilę odpoczynku od zgiełku imprez.  Na wszystkich uczestników zabawy czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów, m.in. koncert najpopularniejszego na świecie śpiewaka operowego, Andrei Bocellego, który odbędzie się 5 sierpnia o godz. 20,  koncert The Voice of Poland, a także wiele, wiele innych atrakcji, na które już dziś serdecznie zapraszamy!