Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Wakacyjne odwiedziny w Motańcu

dn. 13. lipca 2017 r.

Wakacyjne odwiedziny w Motańcu

Siedzibę Netto w Motańcu odwiedziły dzieci z polskich rodzin, które przyjechały na wakacje na zaproszenie Fundacji Polskie Wartości, z którą współpracujemy przy organizacji akcji "Paczka dla Rodaka".

Fundację wspieramy w zakresie pokrywania kosztów transportu darów dla polskich rodzin przed Świętami. Jednym z punktów wakacyjnego programu było zwiedzanie siedziby Netto w Motańcu i przede wszystkim naszego centrum dystrybucji. Dzieci były bardzo zainteresowane naszą firmą. Spotkały się z dyrektorami Kentem Petersenem, Sławomirem Nitkiem, po magazynie oprowadził je Daniel Dyrek, szef centrum dystrybucyjnego, który opowiadał o tym, jak towary dostarczane są do sklepów oraz jak zorganizowana jest praca. 

Dzieci rozpoznawały na paletach produkty, które są im dostarczane w świątecznych paczkach. Na zakończenie dzieci dostały prezenty - słodycze, gadżety, naklejki ze Scottiem i albumy MasterChefa - okazało się, że wiele z nich jest fanami ukraińskiej edycji, emitowanej na Litwie. Bardzo cieszyły się z albumów.

Do zobaczenia podczas kolejnej wizyty!

fot. Łukasz Szełemej