KONTROLER ZWROTÓW CL NETTO DOMASŁAW

Miejsce pracy: Domasław

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zwrotów sklepowych, poczty wewnętrznej oraz przerzutów pomiędzy sklepami

  • Rozliczanie palet oraz opakowań, sporządzanie i rejestrowanie dokumentów magazynowych

  • Kontrola obrotów odpadami (BDO)

  • Kontrola stanów magazynowych palet i opakowań

  • Ewidencja oraz wydawanie poczty wewnętrznej

  • Inwentaryzacja opakowań oraz palet, kwalifikowanie palet do utylizacji

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej Medicover Zdrowie

  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Pluxe

  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)

  • Dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracyUl. Południowa2, 55-040 Domasław
Etat
Data rozpoczęciadn. 4. lipca 2024 r.