STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKOWYCH

Miejsce pracy: Szczecin

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozliczenia podatkowe, głównie VAT i CIT
  • Wdrożenie nowych przepisów dotyczących podatku VAT i CIT
  • Realizacja strategii podatkowej
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi, obsługa kontroli skarbowych
  • Aktywny udział w różnych projektach w całej organizacji
  • Współpraca z zespołem księgowym
  • Nadzór nad poprawnością danych do rozliczeń podatkowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Tytuł magistra w odpowiedniej dziedzinie (np. ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Wiedzę z zakresu podatków i sprawozdawczości finansowej: VAT, CIT oraz innych podatków
  • Dobrą znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i autonomii
  • Doświadczenie we współpracy z audytorami zewnętrznymi i urzędami

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość systemu SAP
  • JPK

TO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Podnoszenie kompetencji i umiejętności w oparciu o udział w różnorodnych projektach
  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Pluxe
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy1 Maja 38-39, 71-627 Szczecin
Etat
Data rozpoczęciadn. 2. lipca 2024 r.