Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

WEGE PASTY I PASZTETY

Sprawdź ofertę naszych produktów i wybierz jeden z pasztetów lub past idealnych dla Ciebie!

Produkty Vega Up to oferta pasztetów i sałatek idealnych dla tych, którzy wybierają opcję wegę. W naszej ofercie znajdziecie pasztet a'la falafel z ciecierzycą, pastę z pieczonych batatów oraz sałatki - bulgur z oliwkami oraz bulgur z suszonymi pomidorami! Starannie dobrane warzywa oraz rośliny to gwarancja udanego posiłku.

Pasztety Dziarskie Jarskie składają się w 100% ze świeżych warzyw. Wybierz jeden z dostępnych w ofercie - z selera lub z marchwi i soczewicy - i przygotuj pyszne przekąski!

Szukasz pomysłu na pożywne śniadanie? Wybierz pasty warzywne Wawrzyniec i stosuj je jak lubisz - do dań na ciepło lub na zimno! Oryginalne kompozycje warzyw i przypraw to gwarancja doskonałego smaku. W naszej ofercie znajdziesz pastę z suszonymi pomidorami i żurawiną lub z grillowaną cukinią i curry.

Pasta sezamowa Tahini naturalne doskonale nadaje się do słodkich, jak i słonych potraw. Możemy dodać ją do hummusu, sosów i dipów, a także słodkich ciast.

Pełnej oferty szukaj na naszej Półce Zdrowia!

aranżacja wege past i pasztetów: pasztet z selera, wawrzyniec z suszonymi pomidorami i żurawiną, pasztet z ciecierzycą, tahini naturalne