Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Aplikacja NETTO+

Aplikacja na telefon Netto już dostępna!

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy aplikację mobilną Netto, którą możesz pobrać na swój telefon komórkowy. Dzięki niej zakupy w naszych sklepach staną się jeszcze prostsze! Oto najważniejsze zalety korzystania z aplikacji: 

  śledź najnowsze gazetki

Dostęp do najnowszych gazetek – aplikacja na telefon Netto pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą! Wszystkie aktualne promocje, godziny otwarcia sklepów i wszelkie potrzebne informacje - dostępne na wyciągnięcie ręki!

  sporządź listę zakupów

Lista zakupów – dzięki wbudowanym podpowiedziom w bardzo prosty i szybki sposób stworzysz listę zakupów. Co ważne, możesz ją udostępniać rodzinie, znajomym lub innym użytkownikom aplikacji i wspólnie z nimi dodawać lub usuwać poszczególne produkty!

  skorzystaj ze skanera cen produktów

Skaner kodów kreskowych – dzięki niemu w bardzo łatwy sposób sprawdzisz cenę każdego produktu. Wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu i gotowe!

  znajdź najbliższy sklep

Lokalizacja najbliższych sklepów – dzięki tej funkcji aplikacja wskarze Ci najbliżej położone sklepy Netto!

Postaw na wygodę! Instalacja aplikacji mobilnej Netto zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund, a robienie zakupów w naszych sklepach stanie się dzięki temu jeszcze większą przyjemnością!