Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

#KUCHENNEPOJEDYNKI

Kto wie najlepiej co jest dobre do jedzenia? Tato wie! Sprawdzajcie naszą stronę, żeby zobaczyć według jakich przepisów gotują swoim rodzinom blogerzy z Polski! "Zuch" powalczy z "Tatą w Pracy", następnie "Tata w Pracy" z "Tekstualną", Basia Szmydt z "Mamallą", a na koniec będziemy obserwować rywalizację "Perfekcyjnej w domu" z "AlaAntkowe". Kto ma najbardziej praktyczne podejście do jedzenia? Kto gotuje najsmaczniej, a kto chodzi na skróty? Zobaczcie u nas!

kuchenne pojedynki perfekcyjna vs la antkowe

PERFEKCYJNA W DOMU KONTRA ALAANTKOWE BLW

Kaloryczne jedzenie jest łatwe w przygotowaniu, ale żeby zrobić coś dietetycznego i równocześnie pysznego… to wymaga umiejętności. Dzisiaj zebraliśmy dla Was dwa cudowne blogi, które są w tym najlepsze. „Perfekcyjna w domu” uważa, że perfekcyjna nie jest (uważamy, że się myli), a dziewczyny z „Alaantkowe BLW” to doświadczone zawodniczki mające na koncie, aż dwie bestsellerowe książki! Kto wygra pojedynek na dietetyczny deser i fit obiad? Musicie sprawdzić to sami.

Sprawdź

kuchenne pojedynki mamala vs basia szmydt

"MAMALA" KONTRA "BASIA SZMYDT"

Alicja z bloga "Mamala" i" Basia Szmydt" - dwie dziewczyny potrafiące się stylowo ubrać, zorganizowane i przedsiębiorcze! Zawalczą ze sobą w smakowitym wyzwaniu. Walka będzie wyrównana, a wynik tak nieprzewidywalny jak ich charaktery.

Sprawdź

kuchenne pojedynki tata w pracy vs tekstualna

"TATA W PRACY" KONTRA "TEKSTUALNA"

Niebawem rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018, a my wracamy z kolejną kulinarną rywalizacją między blogerami. Tym razem „Tekstualna” i „Tata w pracy” w dwóch pojedynkach przygotują romantyczne kolacje przed mistrzostwami oraz przekąski meczowe, które doskonale sprawdzą się podczas kibicowania z całą rodziną. Kto wygra - kobiety reprezentowane przez "Tekstualną" czy może faceci, w imieniu których walczy "Tata w Pracy"? Zobaczymy co z tego wyjdzie, wynik może zaskoczyć wszystkich!

Sprawdź

kuchenne pojedynki tata w pracy vs zuch

"ZUCH" KONTRA "TATA W PRACY"

„Zuch" czyli ojciec walczący komiksem kontra wiecznie pracujący "Tata w Pracy". Z kolegów zamienią się w głodnych zwycięstwa rywali. To nie są gry komputerowe, to jest prawdziwa wojna w kuchni. Obydwaj panowie wykazują się ponadprzeciętną kreatywnością, więc możecie spodziewać się niespodziewanego.

Sprawdź