Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

MICHA PEŁNA DOBRA - Razem dla Zwierzaków!

Los porzuconych zwierząt nie jest Ci obcy? Dołącz do akcji „MICHA PEŁNA DOBRA”
w sklepach Netto i wesprzyj potrzebujące czworonogi ze swojej okolicy!

W ramach inicjatywy razem z naszymi klientami zbieramy karmę dla psów i kotów, znajdujących się pod opieką lokalnych schronisk i fundacji. Działania obejmują wszystkie sklepy Netto.

Jak możesz pomóc?

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić karmę i włożyć ją do specjalnie oznaczonego kosza, umiejscowionego za linią kas. Zbiórka prowadzona jest w sklepach Netto na terenie całej Polski. Zgromadzone produkty przekazujemy na bieżąco i bezpośrednio do podmiotów opiekujących się zwierzętami w potrzebie. Każda pomoc się liczy, a razem możemy wypełnić wiele zwierzęcych brzuszków!

Specjalne oferty

W związku z akcją „MICHA PEŁNA DOBRA” wybrane produkty dla zwierząt z oferty Netto objęte są promocją 2+1 lub 3+1 gratis. Oznacza to, że przy zakupie karmy dla własnego pupila, jedno opakowanie jest gratis – to właśnie ono może trafić do kosza, a następnie zostać przekazane zwierzakom w potrzebie!

Wspólnie mamy moc!

Łącząc siły możemy więcej! Dziękujemy za dotychczasowe olbrzymie zaangażowanie w akcję. Mnóstwo ogonów merda już z radości, wciąż jeszcze wiele brzuszków możemy wspólnie zapełnić.

Dołącz do akcji "MICHA PEŁNA DOBRA" już teraz! Znajdź najbliższy sklep Netto w Twojej okolicy i pomóż zwierzakom.

Znajdź sklep