Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

 

Narodziny dziecka to jedno z najpiękniejszych przeżyć w życiu rodziców, pełne ogromnego szczęścia i nieopisanej radości. Chociaż rodzicielstwo niesie ze sobą wiele wyzwań, to przede wszystkim niezliczone momenty pełne miłości i bliskości. Zmiana pieluchy, choć często postrzegana jako trudność, dzięki pieluszkom Millu może stać się łatwa i przyjemna. Nasz produkt powstał z myślą o potrzebach dzieci i ich rodziców – pomyśleliśmy zarówno o komforcie noszenia, jak i o wszelkich, potencjalnych problemach, jakie ta czynność może przysparzać.

Pieluszki Millu spełniają najbardziej wymagające oczekiwania: są gwarancją komfortu w dzień i w nocy, dbają i ochraniają delikatną skórę dziecka, a także troszczą się o planetę.

Pieluszki Millu otwierają przed Twoim dzieckiem świat komfortu i suchości, którymi może cieszyć się jak najdłużej. Zostały wykonane z niezwykle miękkiego i oddychającego materiału, wyposażonego w specjalne kanaliki, by zapewnić szybkie i lepsze wchłanianie.

Ponadto każda pieluszka składa się aż z 3 chłonnych warstw, błyskawicznie niwelujących uczucie dyskomfortu. Dzięki systemowi DryWay nie musisz martwić się o niespodziewane wycieki, a wskaźnik wilgoci, który znajdziesz w wersji Premium, przypomni Ci, że nadszedł czas na zmianę pieluszki.

Ponadto większa absorpcja oznacza, że dziecko nie musi być tak często przewijane. Pomyśl tylko o przespanej nocy, podczas której ani Ty, ani maluch nie musicie budzić się z powodu mokrej pieluchy.

Wygoda dzięki innowacyjnym technologiom

Pieluszki Millu umożliwiają nieskrępowaną zabawę i odkrywanie świata. By dodatkowo zwiększyć ich komfort noszenia, wykorzystaliśmy innowacyjne technologie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdego ruchu Twojego dziecka. Sprężyste boki zapewniają 100% swobody nawet podczas najdzikszych harców. Pieluszki Premium zostały dodatkowo wyposażone w elastyczny pas boczny, który zatrzyma niespodziewane wycieki w czasie zabawy.


Ochrona na każdym etapie rozwoju

Zapewniają idealną ochronę na każdym etapie rozwoju Twojego maluszka! Pieluszki Millu znajdziesz w różnych wariantach dostosowanych do wieku i wagi dziecka – dla noworodków do 1 roku życia, dla odkrywających świat maluchów do 2 roku oraz małych juniorków w wieku od 3 do 6 lat.


Najwyższa jakość w trosce o Twoje dziecko

Stworzyliśmy je z najwyższej jakości materiałów o starannie dobranym składzie, by zapewniały maksymalną ochronę dla wrażliwej skóry Twojego dziecka. Nie znajdziesz w nich drażniących substancji zapachowych, lateksu, chlorowanej celulozy, alkoholu i parabenów. Pieluszki Millu posiadają certyfikaty OEKOTEX i DERMATEST. Oznacza to, że kupując je, otrzymujesz produkty najwyższej jakości, hipoalergiczne, testowane dermatologicznie i zapewniające dziecku wyjątkowy komfort noszenia, bez ryzyka alergii, i bez podrażnień.

 

 

Marka przyjazna środowisku

Millu to marka przyjazna środowisku. Dbamy nie tylko o komfort Twojego maleństwa, ale także o planetę, na której żyje. Do produkcji pieluszek wykorzystujemy surowce odnawialne i dbamy, by ślad, jaki odciskamy na środowisku był jak najmniejszy. Pieluszki Millu posiadają certyfikat FSC, co oznacza, że do ich produkcji użyliśmy specjalnie dobranych materiałów, nie naruszając przy tym delikatnej struktury leśnych ekosystemów. Wybierając nasze produkty, pokazujesz, że troszczysz się o otaczający Cię świat. Wybierasz świadomie.

 

 

Poznaj całą rodzinę produktów Millu

Millu to nie tylko najwyższej jakości pieluchy. To jedna wielka rodzina produktów, która dba o komfort i wygodę Twojego maluszka. W naszej ofercie znajdziesz żele, pianki do mycia rąk, patyczki i płatki higieniczne, a także nawilżane chusteczki i papiery toaletowe.