Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Przedstawiamy naszą nową markę – Pieluszki Millu w wersji PREMIUM oraz COMFORT.

Rodzicielstwo wcale nie musi być trudne, a zmiana pieluchy wyzwaniem. Z pieluszkami Millu przewijanie dziecka stanie się proste i przyjemne. Pomyśleliśmy o wszelkich problemach, jakie ta czynność może przysparzać i co moglibyśmy zmienić, by rodzice nie musieli się nimi więcej przejmować. Efektem tego było stworzenie  produktu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.  Pieluszki Millu to gwarancja komfortu i ochrony delikatnej skóry Twojego dziecka, a także wyraz troski o naszą planetę.


Dlaczego warto wybrać pieluszki Millu?

Pieluszki Millu otwierają przed Twoim dzieckiem świat komfortu i suchości, którymi może cieszyć się ono na dłużej. Zostały wykonane z niezwykle miękkiego i oddychającego materiału, wyposażonego w specjalne kanaliki, by zapewnić lepsze i szybsze wchłanianie. Ponadto każda pieluszka składa się aż z 3 chłonnych warstw, błyskawicznie niwelujących uczucie dyskomfortu. Dzięki systemowi DryWay nie musisz martwić się o niespodziewane wycieki, a wskaźnik wilgoci, który znajdziesz w wersji Premium, przypomni Ci, że nadszedł czas na zmianę pieluszki. Ponadto większa absorpcja oznacza, że dziecko nie musi być tak często przewijane. Pomyśl tylko o przespanej nocy, podczas której ani Ty, ani maluch nie musicie budzić się z powodu mokrej pieluchy.

Pieluchy Premium Millu
> rozm. 1: 13,99, 23 szt., 1 opak.; 0,61/1 szt.
> rozm. 2: 18,99, 35 szt., 1 opak.; 0,54/1 szt.
> rozm. 3: 24,49, 40 szt., 1 opak.; 0,61/1 szt.
> rozm. 4: 24,49, 33 szt., 1 opak.; 0,74/1 szt.
> rozm. 5: 24,49, 28 szt., 1 opak.; 0,87/1 szt.
> rozm. 6: 24,49, 26 szt., 1 opak.; 0,94/1 szt.


Wygoda dzięki innowacyjnym technologiom.

Pieluszki Millu umożliwiają nieskrępowaną zabawę i odkrywanie świata. By dodatkowo zwiększyć ich komfort noszenia, wykorzystaliśmy innowacyjne pomysły i technologie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdego ruchu Twojego dziecka. Sprężyste boki zapewniają 100% swobody nawet podczas najdzikszych harców. Pieluszki Premium zostały dodatkowo wyposażone w elastyczny pas boczny, który zatrzyma niespodziewane wycieki w czasie zabawy.

Ochrona na każdym etapie rozwoju.

Zapewniają idealną ochronę na każdym etapie rozwoju Twojego maluszka! Pieluszki Millu znajdziesz w różnych wariantach dostosowanych do wieku i wagi dziecka – dla noworodków do 1 roku życia, dla odkrywających świat maluchów do 2 roku oraz małych juniorków w wieku od 3 do 6 lat.

Pieluchy Comfort Millu
> rozm. 3: 54 szt., 1 opak.; 0,56/1 szt.
> rozm. 4: 46 szt., 1 opak.; 0,65/1 szt.
> rozm. 5: 39 szt., 1 opak.; 0,77/1 szt.


Najwyższa jakość w trosce o Twoje dziecko.

Stworzyliśmy je z najwyższej jakości materiałów o starannie dobranym składzie, by zapewniały maksymalną ochronę dla wrażliwej skóry Twojego dziecka. Nie znajdziesz w nich drażniących substancji zapachowych, lateksu, chlorowanej celulozy, alkoholu i parabenów. Pieluszki Millu posiadają certyfikaty OEKOTEX i DERMATEST. Oznacza to, że kupując je, otrzymujesz produkty najwyższej jakości, hipoalergiczne, testowane dermatologicznie i zapewniające dziecku wyjątkowy komfort noszenia, bez ryzyka alergii, i bez podrażnień.


Marka przyjazna środowisku.


Millu to marka przyjazna środowisku. Dbamy nie tylko o komfort Twojego maleństwa, ale także o planetę, na której żyje.Do produkcji pieluszek wykorzystujemy surowce odnawialne i dbamy, by ślad, jaki odciskamy na środowisku był jak najmniejszy. Pieluszki Millu posiadają certyfikat FSC, co oznacza, że do ich produkcji użyliśmy specjalnie dobranych materiałów, nie naruszając przy tym delikatnej struktury leśnych ekosystemów. Wybierając nasze produkty, pokazujesz, że troszczysz się o otaczający Cię świat. Wybierasz świadomie.