Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Biała sobota w Lipnie

dn. 24. września 2016 r.

Biała sobota w Lipnie

Jeszcze nigdy nie zdarzyło się to, co 24 września podczas białej soboty w sklepie Netto przy ul. 22 Stycznia 2a w Lipnie. Z badań poziomu cukru we krwi skorzystały tam aż 273 osoby!

Jeszcze nigdy nie zdarzyło się to, co 24 września podczas białej soboty w sklepie Netto przy ul. 22 Stycznia 2a w Lipnie. Z badań poziomu cukru we krwi skorzystały tam aż 273 osoby! Tylko w przypadku zaledwie dziewięciu przebadanych glukometr wykazał przekroczenie normy. Zazwyczaj nieprawidłowy poziom glukozy dotyczy podczas naszych cyklicznych akcji około 10 procent wykonanych testów.

Badania bezpłatnie wykonywały wykwalifikowane pielęgniarki diabetologiczne, mógł z nich skorzystać każdy niezależnie od wieku. Biała sobota w Lipnie była nie tylko okazją do pobrania materiałów informacyjnych na temat cukrzycy i zdrowego żywienia, lecz także skosztowania słodyczy przeznaczonych dla diabetyków. W każdym sklepie Netto jest specjalnie wydzielony regał oznaczony hasłem „Półka zdrowia”, zawierający żywność polecaną w zachowaniu diety niskocukrowej, m.in. słodycze dla diabetyków (słodkie, a nie zawierające cukru), zdrowe napoje, zamienniki cukru – do słodzenia, wegetariańskie pasty do smarowania pieczywa i wiele, wiele innych. W Lipnie można było ich wszystkich popróbować, bo sklep Netto urządził ich specjalną prezentację.

Szczegółowe informacje i fotorelację znajdziecie na profilu FB Netto!