Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Co dwie oferty Netto, to nie jedna

dn. 23. lutego 2022 r.

Co dwie oferty Netto, to nie jedna

Netto wprowadza nowy harmonogram ofert promocyjnych. Do tej pory nasza sieć w każdym tygodniu przygotowywała jedną ofertę ważną między poniedziałkiem a sobotą. Od 28 lutego na klientów będą czekały dwie oferty w każdym tygodniu. Pierwsza będzie obowiązywała od poniedziałku przez cały tydzień, druga będzie rozpoczynała się w czwartek i kończyła w środę.

Dwie nowe oferty w miejsce jednej, startujące w każdym tygodniu od teraz w Netto! Dlaczego? Żeby nasi klienci mogli czerpać jeszcze więcej korzyści z zakupów w naszych sklepach. Takie podejście pozwala nam w bardziej elastyczny sposób podchodzić do kształtowania korzystnych cen oraz reagować szybko, na to, co dzieje się na rynku.

Informacje o najciekawszych ofertach będą tak jak dotąd pojawiać się w radio, reklamie zewnętrznej, digitalu i w komunikacji wewnątrz sklepów. Źródłem wiedzy na temat ofert będą również nasze gazetki reklamowe, jedna będzie obowiązywała od poniedziałku do soboty, druga – od czwartku do środy. W obu znajdą się artykuły z oferty spożywczej i przemysłowej. Gazetki dostępne będą zarówno w formie fizycznej w sklepach, jak i online – na stronie www.netto.pl/gazetka-netto, w aplikacji Netto+, jak i w serwisach gazetkowych, np. Blix.

Zmiana harmonogramu wprowadzania ofert promocyjnych nie wpływa na dotąd oferowane rodzaje promocji. Specjalnie dla naszych klientów w Netto wciąż dostępne będą promocje jednodniowe, tygodniowe czy weekendowe.