Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Jaworze ma swoje Netto!

dn. 27. marca 2015 r.

Jaworze ma swoje Netto!

W czwartek, 26 marca, o godz. 8, nasza sieć handlowa otworzyła swój 336 sklep w Polsce, a pierwszy w Jaworzu, w woj. śląskim. Z tej okazji na klientów czekało mnóstwo atrakcji.

W czwartek, 26 marca, o godz. 8, nasza sieć handlowa otworzyła swój 336 sklep w Polsce, a pierwszy w Jaworzu, w woj. śląskim. Z tej okazji na klientów czekało mnóstwo atrakcji.

Dla nowych klientów przygotowaliśmy jak zwykle specjalną, bardzo ciekawą ofertę handlową, niedostępną w żadnym z pozostałych sklepów. Promocje zainteresowały zwłaszcza tych mieszkańców Jaworza, którzy przyszli na zakupy z myślą o zbliżających się świętach. W znanym z niskich cen dyskoncie zrobili zakupy znacznie taniej niż w innych sklepach. A Netto to nie tylko „spożywka” – w asortymencie można znaleźć wiele ciekawych, markowych produktów.

Co jeszcze czekało pierwszych klientów Netto w Jaworzu, przy ulicy Bielskiej 35 A? 500 pierwszych osób otrzymało bezpłatnie świeże pieczywo od piekarni Emilia Kristof (ta właśnie piekarnia będzie dostarczać dwa razy dziennie świeży chleb i bułki do nowego sklepu), pierwszych 50 klientów, którzy ubrali się na żółto (wystarczył jeden element garderoby) otrzymało upominki. Można też było wziąć udział w konkursie o wózek wypełniony po brzegi produktami z Netto – wystarczyło odgadnąć ich wartość (w przybliżeniu), wpisać do specjalnego formularza, wrzucić do urny i czekać na ogłoszenie wyników, które nastąpi w pierwszą niedzielę po otwarciu.

Sklep w Jaworzu jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6-21, a w niedziele w godz. 8-20.
Wraz z Netto ruszyły przylegające do hali sprzedaży stoiska poddzierżawców, wśród których znalazły się znane i cenione marki regionalne: Michalec – wyroby mięsne, Czernichów - piekarnia, a także salonik Świata Prasy.

Nowe Netto ma powierzchnię 700 m kw., klientów będzie obsługiwała 12-osobowa załoga, rekrutowana na lokalnym rynku pracy, są w tym gronie rdzenni mieszkańcy Jaworza i okolic. Przy sklepie powstał duży parking, więc zmotoryzowani nie będą mieli problemu z zaparkowaniem – czeka na nich 60 miejsc.