Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Kibicuj z nami młodym mistrzom kuchni!

dn. 18. lutego 2017 r.

Kibicuj z nami młodym mistrzom kuchni!

Spiżarnia? Przygotowana! Kucharze? Gotowi! Po raz kolejny wspieramy dzieci w kulinarnych przygodach programu MasterChef Junior. Tymczasem już od 27 lutego rusza specjalny program lojalnościowy z nagrodami. Poznaj jego szczegóły!

Artykuły z linii Premieur, nabiał Miletto, makarony Firenze, oleje Ollineo... Sprawdźcie, które z naszych marek zobaczycie w najbliższym odcinku programu MasterChef Junior! Spiżarnia kulinarnego show dla najmłodszych jest ich pełna. Jesteśmy dumni, że nasza sieć po raz kolejny zaopatruje młodych mistrzów kuchni w produkty, świeże warzywa i owoce, na bazie których pod czujnym okiem Michela Morana, Anny Starmach i Mateusza Gesslera powstają prawdziwe kulinarne dzieła.

Twoje dziecko również może czerpać radość z gotowania! W tym roku przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych Klientów wyjątkowy program lojalnościowy, którego twarzą jest Natalia Paździor – przebojowa i utalentowana zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji MasterChef Junior. Od 27 lutego we wszystkich naszych sklepach za każde wydane 25 zł będzie można otrzymać specjalną saszetkę gratis, która zapoczątkuje zbiory w kolekcjonerskim, osiemdziesięciostronicowym albumie (do kupienia za 12,99 zł). Saszetki można będzie również kupić za 1,99 zł we wszystkich sklepach Netto. W każdej saszetce znajduje się karta, którą można wykorzystać w grze „Moja restauracja” oraz naklejka przedstawiająca znaną potrawę pochodzącą z danego regionu świata. Aby mieć całą kolekcję, trzeba zebrać 48 kart i 48 naklejek.

Daj się wciągnąć w naszą superzabawę! Baw się i ucz, zdobywając wiedzę na temat kuchni z różnych regionów świata. Pierwsze pięć tysięcy osób, które zbierze całą kolekcję, otrzyma niespodziankę - oryginalny fartuch z logo MasterChefa Juniora!

Kto tym razem zdobędzie tytuł najlepszego młodego kucharza? Dowiemy się za ok. 10 tygodni, tymczasem zapraszamy do oglądania programu już w najbliższą niedzielę 19 lutego, o godzinie 20:00, na antenie TVN!