Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Netto wprowadza usługę zakupów online

dn. 5. lipca 2022 r.

Netto wprowadza usługę zakupów online

Od początku lipca, nasi klienci mogą zrobić zakupy bez wychodzenia 
z domu. Jako sieć nawiązaliśmy współpracę z Everli – platformą umożliwiającą zamawianie produktów spożywczych na określoną godzinę pod same drzwi. Polska jest pierwszym rynkiem, na którym Netto pojawia się z usługą zakupów online.

Netto nieustannie zmienia się dla klientów, oferując kolejne udogodnienia, a zakupy online są tego przykładem. Oszczędność czasu w zestawieniu z oszczędnością pieniędzy, którą w ramach codziennych zakupów oferuje Netto, to zdecydowanie korzystne połączenie. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić to nowe rozwiązanie, które ma szansę zyskac wielu zwolenników.  

Czym jest Everli?

Everli to najszybciej rozwijająca się w Europie platforma służąca do zakupów spożywczych online. Użytkownicy Everli, za pośrednictwem strony internetowej, zamawiają produkty ze swojego ulubionego sklepu, a następnie otrzymują zamówienie na określoną godzinę i dzień, przez dedykowanego Szopera (osobę robiącą dla nich zakupy), który odpowiada zarówno za zakupy, transport i dostawę do domu. 

Gdzie będzie można zrobić zakupy za pomocą Everli?

Współpraca Netto z Everli rozpoczęła się w czerwcu b.r. od sklepów zlokalizowanych
w Szczecinie oraz Trójmieście. Od początku lipca została rozszerzona o kolejne placówki
w innych miejscowościach, zgodnie z zasięgiem działania Everli. W sumie dostawcy Everli realizując zakupy w Netto będą pojawiać się w około 200 sklepach sieci. Aktualnie zakupów online mogą dokonać mieszkańcy, m.in. Bielska-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Gorzowa Wielkopolskiego, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Opola, Płocka, Poznania, Pruszkowa, Radomia, Swarzędza, Torunia, Warszawy, Wejherowa, Wrocławia czy Zielonej Góry. Wykaz wszystkich miejscowości, w których realizowana jest usługa Everli, znajduje się na https://pl.everli.com/pl 

Asortyment Netto dostępny dla użytkowników platformy Everli obejmuje szeroką gamę produktów ze stałej oferty. 

Rabaty i zniżki na start!

W związku z rozpoczęciem współpracy Netto i Everli, nowo zarejestrowani klienci otrzymają zniżkę 20 zł na pierwsze cztery zamówienia z Netto, a na pierwsze z nich, również darmową dostawę (kod rabatowy: CZESCNETTO). Z kolei użytkownicy już zarejestrowani na platformie mogą skorzystać z darmowej dostawy zamówienia z Netto jeśli zrobią zakupy za pośrednictwem platformy przez pierwsze dwa tygodnie działania Netto na Everli (tj. do 19.07.br). W tym celu należy skorzystać z kodu STARTNETTO. 

Zachęcamy do korzystania z Everli w Netto!