Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

OŚWIADCZENIE DOT. WYCOFANIA PARTII PRZYPRAWY BAZYLII OTARTEJ BOLINERO DOSTĘPNEJ W SIECI NETTO

dn. 21. lutego 2020 r.

W związku z informacją otrzymaną od Głównego Inspektora Sanitarnego ws. produktu bazylia otarta Bolinero, marki własnej Netto, podjęliśmy niezwłocznie decyzję o wycofaniu ze sprzedaży dwóch partii przyprawy bazylii otartej Bolinero pakowanej po 15g o numerach 19.11 oraz 19.12, oznaczone datą minimalnej trwałości: 31.08.2021.

Decyzja wynika z podejrzenia o zanieczyszczeniu mikrobiologicznym, polegającym na przekroczeniu dopuszczalnego poziomu zawartości bakterii salmonella w ww. partii produktu.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, podjęliśmy natychmiastową decyzję o wycofaniu produktu bazylia otarta marki Bolinero ze sprzedaży.  Informujemy, że wszyscy klienci, którzy zakupili bazylię otartą Bolinero, mogą ją w każdej chwili zwrócić do każdego ze sklepów należących do sieci handlowej Netto. Nawet w przypadku braku dowodu zakupu, otrzymają zwrot pieniędzy. W celach prewencyjnych zwracamy się z prośbą o niespożywanie wyżej wymienionego produktu. Pozostajemy w bezpośrednim kontakcie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym i importerem produktu, firmą Acor z Krotoszyna.

Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt: Bazylia otarta

Importer: ACOR Sp. z o.o., ul. Rawicka 43, 63-700 Krotoszyn

Zakład Konfekcjonujący: P.P.H.U. MAGRAMA, ul. Zaściankowa 48, 71-230 Szczecin

Dystrybutor: NETTO Sp. z o.o., ul. Motaniec 34, 73-108 Kobylanka

Wycofaniu od konsumentów podlegają dwie partie o numerach 19.11 oraz 19.12 oznaczone datą minimalnej trwałości: 31.08.2021