Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Prawie 4 miliony złotych w bonach wypłaciła swoim pracownikom firma Netto

dn. 23. grudnia 2016 r.

Prawie 4 miliony złotych w bonach wypłaciła swoim pracownikom firma Netto

Netto Polska z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, podobnie jak przed Świętami Wielkiej Nocy, postanowiło wesprzeć swoich pracowników dodatkowymi bonami na zakupy. W sumie w tym roku na ten cel firma przeznaczyła aż 3 miliony 800 tysięcy zł.

- Ten duży zastrzyk dodatkowych środków nasi pracownicy mogą oczywiście rozdysponować zgodnie ze swoimi potrzebami – mówi Roman Borecki, HR Manager Netto Polska.

W Netto pracuje około 5,5 tys. osób, z czego 470 to pracownicy ze stażem dłuższym niż 10 lat, co świadczy o wyjątkowej atmosferze panującej wśród nettowskich załóg. Budowanie dobrego klimatu, zapewnienie stabilnych warunków pracy, co weryfikowane jest podczas corocznego badania Barometr, to priorytety działania firmy. Każdego roku Netto zapewnia swoim pracownikom wiele profitów, m.in.: współfinansowanie dojazdów do pracy, bezpłatną naukę języka angielskiego, możliwość uczestnictwa w programach prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe, paczki dla dzieci, jubileuszówki oraz wspomniane bony świąteczne. W tym roku na ten cel przeznaczono aż 3,8 mln zł, co w przeliczeniu na jednego pracownika daje dodatkowo prawie 700 zł rocznie.

- W Netto staramy się dbać o naszych pracowników, dlatego zależy nam, by zapewnić im jak najlepsze warunki pracy – dodaje Roman Borecki. - Obecnie sytuacja na rynku handlu detalicznego dynamicznie się zmienia, na co wpływa wiele czynników. Do pracy w Netto, oprócz możliwości rozwoju i zrobienia kariery w firmie działającej w międzynarodowym środowisku, zachęcamy również systemem socjalnym – dodatkowymi świadczeniami ze strony pracodawcy. W tym roku na świąteczne bony przeznaczyliśmy w sumie prawie 4 mln zł.

Firma Netto jak co roku skróciła także godziny otwarcia sklepów w okresie świąteczno-noworocznym. I tak, sklepy Netto w tym roku będą czynne:

15 - 23 GRUDNIA
Czynne do 22

24 GRUDNIA, WIGILIA
Czynne do 14

31 GRUDNIA
Czynne do 18