Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Tak pomagamy

dn. 25. marca 2022 r.

Tak pomagamy

Sieć sklepów Netto już po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej zbiórki żywności organizowanej przez Caritas pod hasłem „Tak. Pomagam!”. Każdy klient sieci może wziąć udział w tej szlachetnej inicjatywie i wspomóc najbardziej potrzebujących, robiąc zakupy w wybranych sklepach Netto w dniach 25-26 marca.

Zbliżająca się edycja zbiórek Caritas „Tak. Pomagam!” ma jubileuszowy charakter. To już 20. tego typu akcja. Zebrana w jej ramach żywność pozwoli najuboższym na przygotowanie wielkanocnych posiłków. Do zbiórek, już po raz kolejny, włącza się sieć sklepów Netto, zachęcając swoich klientów do zaangażowania się w akcję.

Jak?

Aby wziąć udział w zbiórce, wystarczy kupić dodatkowe produkty, a następnie umieścić je w ustawionych w sklepach biorących udział w akcji koszykach Caritas.

W ramach inicjatywy zbierana jest żywność o długim terminie ważności.

Inicjatywę można wspomóc także, wysyłając smsa o treści PACZKA na numer 72052 (koszt 2,46 PLN z VAT).

Gdzie?

W inicjatywie uczestniczy ponad 70 placówek Netto. Ich pełną listę można znaleźć TU.

Kiedy?

Zbiórki odbywać się będą w dniach 25-26 marca.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Od początku istnienia zbiórki, tj. od grudnia 2011 roku, Caritas w Polsce uzbierała ponad 6 750 ton żywności, która trafiła do niemal 1,2 mln potrzebujących.

Netto popiera tego rodzaju działania, a tym samym regularnie uczestniczy w zbiórkach żywności, do których zaprasza także swoich klientów. W wielu naszych sklepach trwają właśnie zbiórki żywności na rzecz obywateli Ukrainy, prowadzone przed Caritas, Banki Żywności czy inne organizacje. Włączamy się również w przedświąteczną akcję zbiórkową, które będą wsparciem dla potrzebujących przed nadchodzącą Wielkanocą.