Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Z 400 do 600 sklepów w Polsce w osiem miesięcy

dn. 18. stycznia 2022 r.

Z 400 do 600 sklepów w Polsce w osiem miesięcy

20 stycznia otwarte zostaną kolejne sklepy w ramach konwersji Tesco, a wraz z nimi nasza sieć przekroczy liczbę 600 placówek w Polsce. To kolejny ważny kamień milowy, który w krótkim czasie osiągnęło Netto. Dynamiczny rozwój sieci z 400 sklepów w maju 2021 r. do 600 w styczniu 2022 r. to efekt przede wszystkim sprawnie prowadzonej integracji Tesco z Netto, która jest w końcowej fazie realizacji.

Od momentu przejęcia biznesu Tesco w marcu ub.r., w Polsce pojawiło się w już 200 sklepów Netto. 12 z nich to zupełnie nowe placówki, a 188 to te po konwersji. Na 20 stycznia zaplanowane jest otwarcie ośmiu kolejnych sklepów, wśród których znajdzie się również 600. Netto w Polsce – zlokalizowane w Bielsko-Białej przy ul. Kierowej 11.

Dynamiczny rozwój ogólnopolskiej sieci
Poza Bielsko-Białą 20 stycznia Netto otworzy swoje sklepy również w siedmiu innych miejscowościach, tj. w Wałbrzychu, Terespolu, Białymstoku, Odolanowie, Świętochłowicach, Gubinie oraz Włodawie. Wraz z realizacją wymienionych otwarć sklepów po zmianie szyldu na Netto proces konwersji sieci Tesco będzie zrealizowany w 80 proc. Pozostałe otwarcia planowane są jeszcze w pierwszym kwartale 2022 r.

Intensywny rozwój Netto dał możliwość skokowego wzrostu w krótkim czasie, a tym samym pozwolił na dotarcie do nowych klientów poprzez pojawienie się w miejscowościach, w których dotąd nie było naszych sklepów. Dzięki temu klienci już niemal z całego kraju mają szansę robić zakupy tam, gdzie się opłaca. Zapraszamy do Netto!