Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Zapraszamy na wielką wyprzedaż. Wszystkie artykuły przemysłowe tańsze o 30%

dn. 18. lipca 2022 r.

Zapraszamy na wielką wyprzedaż. Wszystkie artykuły przemysłowe tańsze o 30%

Tylko w dniach 18-20 lipca szykujemy prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników polowania na cenowe okazje. W naszych dyskontach w ciągu trzech dni wyprzedaży, można kupić wszystkie artykuły przemysłowe aż 30% taniej. Promocja obejmuje produkty m.in. z takich kategorii jak: narzędzia, tekstylia, artykuły ogrodowe, kuchenne czy dla zwierząt.

Narzędzia dla majsterkowiczów, przybory dla pasjonatów gotowania i domatorów, sprzęt do pielęgnacji ogrodów dla tych, którzy mają swój skrawek zieleni, a także zabawki i akcesoria dla zwierzaków domowych. W wielkiej wyprzedaży Netto każdy znajdzie coś dla siebie i na tym skorzysta. Zwłaszcza, że ceny są niższe od tych regularnych aż o 30 proc. 

Letnia wyprzedaż artykułów przemysłowych obejmuje kilkanaście tysięcy produktów. Są to rzeczy zarówno z aktualnej oferty, jak i te, z którymi nasi klienci spotkali się już wcześniej. Asortyment różni w zależności od sklepu. Akcja trwa 3 dni – od dzisiaj - poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca.

Rabat będzie naliczany przy kasie. Aby sprawdzić ceny produktów w promocji jeszcze przed udaniem się do kasy, należy skorzystać z czytników cen znajdujących się w sklepach. Akcją objęte są wszystkie sklepy Netto – znajdź sklep najbliżej siebie.  

Regulamin wyprzedaży dostępny jest w sklepach Netto oraz tutaj.

Zapraszamy do naszych sklepów!