Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Pierwsze sklepy Netto w miejsce Tesco otwarte!

dn. 27. maja 2021 r.

Pierwsze sklepy Netto w miejsce Tesco otwarte!

27 maja 2021 r. – ta data zapisze się na kartach historii Netto w Polsce. Tego dnia otwarte zostały pierwsze cztery sklepy Netto w miejsce Tesco. To kamień milowy dla procesu integracji Tesco z Netto.

Przygotowania do otwarcia nowych placówek prowadzone były w czasie niespełna 2,5 miesiąca, dokładnie od chwili uzyskania pozytywnej decyzji UOKiK dotyczącej zamknięcia transakcji zakupu Tesco Polska, tj. od 16 marca 2021 r.

Sklepy pod Szyldem Netto zostały otwarte w Szczecinie, przy ul. Duńskiej 11 i Polickiej 51 oraz w Warszawie, przy Czerskiej 4/6 i Kwiatkowskiego 1. Licząc otwarty również w tym dniu sklep w Rogoźnie (nie jest to sklep konwertowany), sieć Netto w Polsce przekroczyła liczbę 400 sklepów!

Do końca 2021 r. otwartych zostanie ponad 160 sklepów Netto w miejsce Tesco, dzięki czemu Netto w krótkim czasie pojawi się w wielu nowych lokalizacjach w Polsce. Nowe sklepy to szansa na przekonanie się o tym, że warto kupować w Netto. A dlaczego warto? Niech odpowiedzią na to pytanie będzie slogan Netto: zdrowy rozsądek każdego dnia.

Co to oznacza?

Że zakupy w Netto robi się prosto i szybko. Asortyment sklepów Netto odpowiada na potrzeby naszych klientów, obejmuje produkty marki własnej znakomitej jakości oraz te markowe. Całe mnóstwo produktów na półkach Netto pochodzi od polskich dostawców, co jest szczególnym powodem do dumy. Netto to także komfort zakupów - szerokie, wygodne alejki, logiczny układ asortymentu w sklepie. To wszystko sprawia, że Netto to doby wybór na codzienne zakupy. Przejawem zdrowego rozsądku są w Netto również ceny. Klienci Netto mogą wybierać spośród produktów najwyższej jakości w najlepszych możliwych cenach. W Netto się nie przepłaca, tu ceny są rozsądne na co dzień. Dodatkowo szereg promocji, które przygotowujemy na każdy tydzień, pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów. W Netto dobre oferty po prostu się kumulują.

Zapraszamy klientów na zakupy do nowych sklepów!